امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

استاندار مازندران

  • دوشنبه, 22 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

واگرائی را در استان خاتمه دهید

اختصای مازنی خبر  / گروه سیاسی : استاندار مازندران گفت : خداوند را شاکرم که توفیق خدمت گذاری در دیار علویان را نصیب بنده کرده است.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در جلسه شورای اداری استان مازندران ضمن تسلیت به مردم زلزله زده ی غرب کشور ، اظهار داشت : ایمن سازی منازل روستائی ، مورد توجه دستگاه های مسئول قرار بگیرد تا در شرایط بحرانی غافل گیر نشویم.

وی افزود : مازندران همواره در آستانه بحران های طبیعی قرار دارد و باید در چنین مواقعی ، آمادگی کامل برای مقابله را داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در استان مازندران با بیان اینکه بیکاری مهمترین دغدغه مردم است ، اظهار داشت : رکود در صنایع ، مشکلات کشاورزی و شیلات دیگر دغدغه های استان مازندران است که مردم انتظار دارند دولت به آنها پاسخ دهد.

اسلامی ادامه داد : با روش های قبلی و با مقدورات دولتی نمی توان خواسته مردم را پاسخ داد ولی مدیران باید از میزان کلان بودجه دستگاه شان اطلاعات کافی داشته باشند.

وی تصریح کرد :  خاتمه واگرائی و ایجاد همگرائی مبتنی با نگاه متوازن ، نیاز امروز استان است .

به گزارش مازنی خبر ، استاندار مازندران با تاکید بر اینکه محور برنامه ها باید توجه به تکالیف باشد ، افزود : باز کردن گره مردم و هموار کردن مسیر برای سرمایه گذاران باید در دستور کار قرار بگیرد.

محمد اسلامی آمریکا را دشمن قسم خورده ایران دانست و ادامه داد : دشمن برای تضعیف ایران سناریوهای طراحی شده دارند و از همه امکاناتشان برای تضعیف ایران استفاده می کنند.

نماینده عالی دولت در استان مازندران اظهار داشت : آمریکا با نوعی جنگ نیابتی به دنبال ضربه زدن به ایران است.

استاندار مازندران با بیان اینکه در حوزه بودجه باید توان افزائی را جایگزین توان فرسائی کنیم ، افزود : ما در مازندران ذخایر بسیاری مانند منابع انسانی داریم زیرا مازندران همواره در بحث منابع انسانی سرآمد بوده است.

وی ادامه داد : با توجه به موجودی امکانات و خواسته مردم ، باید با یک مراقبت و مواظبت کمک کنیم چرخ زندگی مردم  پر رونق گردد.

اسلامی تولید در مازندران را بیشتر از مصرف دانست و تصریح کرد :‌ با انهدام محیط زیست ، بسیاری از فرصت ها را از دست می دهیم.

وی توجه ویژه به دریا را ضروری دانست و ادامه داد : با اقتصاد دریامحور می توان اقتصاد استان را توسعه داد.

اسلامی خود را مدیر اجرائی دانست و افزود : در مازندران و در حوزه اجرائی هیچ کسی اجازه ندارد سیاسی کاری کند.

به گزارش مازنی خبر ، استاندار مازندران با تاکید بر اینکه سیاسی کاری باعث از بین رفتن فرصت ها می شود ، افزود : سیاسی کاری باعث از بین رفتن ثبات مدیریت می شود در صورتی که مازندران نیاز به ثبات مدیریت دارد.

وی ادامه داد : برای جذب سرمایه ، شرق تا غرب مازندران را باید به صورت متوازن ببینیم .

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه باید بیش از گذشته امید را در دل مردم زنده کنیم ، افزود : باید کارآفرینان را تشویق کنیم تا دیگر در منازل تحصیل کرده بیکار نداشته باشیم.

وی ادامه داد : مدیران با جلسات بی سرانجام خداحافظی کنند زیرا وقت برای خدمت محدود است.

به گزارش مازنی خبر ، نباید اجازه دهیم گسست نسل اتفاق بیافتد زیرا ضربات زیادی به ما خواهد زد .

وی خطاب به فرمانداران و بخشداران ، اظهار داشت : تلاش کنید مشکلات روستانشینان کاهش یابد .

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه رفع موانع تولید در جلسات استانداری انجام نمی شود ، افزود : راه های خلاق برای توسعه را پیدا کنید و به صورت میدانی عمل کنید.

وی خطاب به مدیران اجرائی مازندران اظهار داشت : کارمند نباشید بلکه یک جهادگر باشید و با مردم زندکی کنید.

اسلامی تصریح کرد : در حوزه گردشگری دریایی هیچ کاری نمی کنیم در صورتی که بیست میلیون شغل در این حوزه می توان ایجاد کرد.

وی در مورد اهمیت توجه به بحث زباله ، اظهار داشت : تفکیک زباله از مبدا باید در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش مازنی خبر ، اسلامی افزود : با قاطعیت مدیران می توان اقدامات شایسته بسیاری در استان انجام داد.

استاندار مازندران در این جلسه با تاکید بر ترویج فرهنگ کتابخوانی ، از مدیران اجرائی خواست بحث خرید و خواندن کتاب را جدی بگیرند.

در این جلسه ، فیض الله حکیمی به عنوان مدیرکل حوزه استاندار ، جعفر احمدپور به عنوان مدیرعامل شرکت گاز مازندران ، عبدالله بهادری به سمت مدیرکل راه و شهرسازی مازندران ، حسن عسگری به عنوان مشاور و مسئول پیگیری های ویژه استاندار ، علی کمندی به سمت مدیر شعب بانک کشاورزی مازندران ، واحد عبداللهیان به عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی استان و محمود چالوئی به سمت مدیر شعب بانک تجارت استان معارفه شدند.

بازدید کد خبر: 17527

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی