امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

تصاویر/ حضور استاندار مازندران در جمع جانبازان نخاعی

  • یکشنبه, 05 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 استاندار مازندران : جانبازان سندهاي پرافتخار و ماندگار ايثار و شهادت هستند

 

 

 

همزمان با سالروز تشكيل شجره طيبه بسيج  استاندار مازندران با حضور در مركز توانبخشي امام علي (ع) مركز استان با اهداء گل از جانبازان سرافراز تجليل نمود.

به گزارش مازنی خبر ، در اين ديدار استاندار مازندران طي سخناني جانبازان را سندهاي پرافتخار و ماندگار ايثار و شهادت خواند و گفت : خدمت به جانبازان عبادت است.

محمد اسلامي با گراميداشت ياد و خاطره دلاورمرديهاي رزمندگان عزيز به ويژه بسيجيان در 8 سال دفاع مقدس گفت : تفكر بسيج آمريكا را به زانو در آورده است زيرا بسيج در مدرسه

عشق گوش به فرمان مولا حركت مي كند و به همين دليل دشمن از نام بسيج هراس دارد.

مقام عالي دولت در استان تصريح نمود : با تفكر بسيجي و با هدايت هوشمند مرجعيت و يكپارچكي نيروهاي مقاومت و همكاري منطقه اي شجره خبيثه داعش شكست خورد و پايان حكومتش اعلام شد .

وي تاكيد كرد : در جنگ تحميلي همه قطعنامه ها و تحريمها براي ما بود و همه امكانات و تجهيزات براي رژيم عراق ولي اين ايثار و شهامت و شجاعت رزمندگان ما بود كه سنگرهاي دشمنان را فتح نمود.

اسلامي دستاوردهاي انقلاب اسلامي را با وجود بعضي نارسائيها بسيار بزرگ خواند و گفت : رشد علمي و تكنولوژي و آگاهي عمومي مردم عزيز ما به بركت انقلاب اسلامي بي نظير است و بايد قدردان اين همه دستاوردها كه به بركت خون شهدا ، ايثار جانبازان و آزادگان حاصل شده است باشيم .

وي جانبازان را سندهاي ماندگار دفاع مقدس خواند و گفت : اين جانبازان عزيز راه عزت ، سربلندي و سرافرازي ملت ايران را هموار كردند و بايد قدر آنان را بدانيم .

اسلامي اظهار داشت : همه بايد در مسير هدف اصلي انقلاب حركت كنيم و شكوفايي علمي و اقتصادي را براي آرامش و آسايش و امنيت مردم فراهم نمائيم.

استاندار مازندران در پايان گفت : با هوشياري ملت و رهبري حكيمانه و مدبرانه مقام معظم رهبري و تلاش دولت و قوا بسياري از نقشه هاي دشمنان بر عليه جمهوري اسلامي خنثي شده است .

در اين ديدار استاندار مازندران با اهداء گل از ايثار و فداكاري جانبازان سرافراز تجليل نمود.

رضائی مدیرکل بنیاد شهید ، عسگری مشاور و مسئول پیگیری های ویژه استاندار ، بهادری مدیرکل راه و شهرسازی ، ناصحی مدیرکل مالی و اداری استانداری و رازجویان مدیرکل دفتر فنی استانداری ، استاندار را در این بازدید همراهی کردند.

بازدید کد خبر: 17604

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی