امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

نماینده قائم‌شهر

  • سه شنبه, 12 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مردم به مسئولین اعتماد ندارند

 

 

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی گفت : باید قبول کنیم که مردم به سخنان مسئولین اعتماد ندارند.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالله رضیان در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان مازندران که با حضور علی ربیعی وزیر کار در ساری برگزار شد ، اظهار داشت : امروز اعتماد مردم به فضای مجازی بیش از سخنان مسئولین است.

وی ادامه داد : بی اعتمادی ایجاد شده بین مردم و مسئولین باعث ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی می شود.

رضیان با تاکید بر اینکه بسیاری از مدیران در حال روزمرگی هستند ، تصریح کرد : باید عنوان کنیم در سال های اخیر در حوزه اشتغال ریزش بیشتر از رویش بوده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود : مهمترین چالش کشور موضوع اشتغال است لذا ریشه اتفاقات و اعتراضات اخیر نیز در بیکاری است.

وی با بیان اینکه هیچ آمار دقیقی از خروجی دانشاه ها جهت برنامه ریزی دقیق اشتغال آنها وجود ندارد ، اظهار داشت : زمانی از استان های مختلف جهت اشتغال به استان مازندران سفر می کردند ولی امروز یک میلیون و دویست هزار نفر از مازندرانی ها به استان های دیگر کوچ کرده اند که دلیل بسیاری از آنها بحث اشتغال بوده است.

رضیان با اشاره به مشکلات کارگران کارخانجات نساجی در استان مازندران ، گفت : به زودی 26 میلیارد تومان به کارخانه نساجی مازندران تزریق می شود که با این اعتبار می توان 350 شغل جدید ایجاد کرد.

این نماینده ی مجلس تصریح کرد : امروز با توجه به اتفاقاتی که در کشور رخ داده است ، درست نیست که دفترچه بیمه کارگران به خصوص کارگران نساجی تامین اعتبار نشود لذا از مسئولین مربوطه خواستارم به چالش های موجود دامن نزنند.

به گزارش مازنی خبر ، رضیان با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال در کشور گران است ، اظهار داشت : با اجرای اقتصاد مقاومتی و با توجه به وجود نیروهای جوان باید نرخ ایجاد اشتغال را کاهش دهیم.

وی در پایان از وزیر کار خواست مشکل کارگران فولاد در استان مازندران را برطرف سازد.

بازدید کد خبر: 17838
محتوای بیشتر در این بخش: « استاندار مازندران حسن روحانی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی