امروز: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397 برابر با 24 آوریل 2018

رضائی: خدمت به مردم هم فرهنگ ایثارگری است

  • سه شنبه, 22 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: تکریم مقام شهید جز اصول اصلی انقلاب استاختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت : بحث شهادت و تکریم مقام شهید جز اصول اصلی انقلاب اسلامی است .

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضائی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه تکریم شهید مانند خواندن نماز و روزه گرفتن است ، اظهار داشت : شهید از جان و همه دارائی هایش گذشت تا حکومت ولایی بر مملکت حاکم شود.

وی ادامه داد : پایداری انقلاب اسلامی و جاری بودن دین در جامعه از اهداف شهدا بود که برای ما یک اصل و یک باور دینی است.

رضائی با بیان اینکه ایثار جانبازان و شهدا نباید فراموش شود ، افزود : جامعه ای سربلند و موفق است که فرهنگ ایثارگری در دستگاه های اجرائی آن پررنگ باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران ادامه داد : شهدا در شهادت از یکدیگر سبقت می گرفتند و مسئولین باید در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند.

به گزارش مازنی خبر ، رضائی با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثارگری تنها شهادت و جانبازی نیست ، افزود : گره از کار مردم باز کردن و مردم را به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی امیدوار کردن نیز فرهنگ ایثارگری است.

وی تصریح کرد : شنیدن حرف های مردم همراه با تکریم و تجلیل از آنها و درک مشکلات شان ، رضایت جامعه را در پی خواهد داشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با تاکید بر اینکه مشکلات موجود در نظام اداری کشور باعث ایجاد مشکلات و افزایش بیکاری می شود ، افزود : مردم نیاز به همکلامی و همزبانی از سوی مسئولین دارند.

رضائی ادامه داد : اگر مردم خوب کار کردن را از سوی مدیران ببینند در واقع آن زمان ، فرهنگ ایثارگری در جامعه زنده است.

بازدید کد خبر: 18423

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی