امروز: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397 برابر با 24 آوریل 2018

نصرالله دریابیگی

  • شنبه, 26 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

صدای مظلومان در هفته کارگر طنین انداز می‌شوداختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان مازندران گفت : محور فعالیت های کارگران در هفته کارگر اعتراض به تصویب بند ز تبصره 7 لایحه بودجه خواهد بود.

به گزارش مازنی خبر ، نصرالله دریابیگی در اولین جلسه ستاد هماهنگی هفته کارگر استان مازندران اظهار داشت : جامعه کارگری در سال 96 به دلیل حوادث زلزله در کشور ، حادثه کشتی سانچی ، سقوط هواپیمای مسافربری ، به مسلخ کشیدن وزیر کار توسط جریان های سیاسی در مجلس و همچنین چنگ اندازی به دارائی های کارگران به بهانه طرح تحول سلامت توسط دولت و وزارت بهداشت عزادار بود.

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران ادامه داد : امروز جامعه کارگری رنج و غم قرادادهای سفید امضا و موقت را دارد و به دلیل نداشتن امنیت شغلی با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارد.

دریابیگی با تاکید بر اینکه کارگران بازنشسته با مشکلات بسیاری رو به رو هستند ، افزود : گرچه درد و غم و زخم زبان ها به کارگران وجود دارد ولی این قشر مظلوم صادقانه کار می کند و صادقانه پای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایستاده است.

عضو کانون عالی کارگران بازنشسته کشور تصریح کرد : استیضاح آقای ربیعی به عنوان یکی از بهترین وزرای دولت نشان داد که عده ای با اهداف سیاسی در مجلس به دنبال ضربه زدن به جامعه کارگری هستند.

وی ادامه داد : امروز 65 درصد کارگران بازنشسته در استان مازندران حداقل بگیر هستند و مشکلات بسیاری دارند.

دریابیگی با تاکید بر اینکه جامعه کارگری مازندران در هفته کارگر درخواست راهپیمائی دارد ، افزود : شعار راهپیمائی ما "میثاق با امام راحل ، بیعت دوباره با مقام معظم رهبری و انعکاس مشکلات جامعه کارگری" است .

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران اظهار داشت : در هفته کارگر به دنیا ثابت می کنیم که انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری حامی محرومان و کارگران هستند و به احزاب نیز هشدار می دهیم به جامعه کارگری به عنوان ابزار سیاسی نگاه نکنند.

رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان مازندران گفت : تنها کسانی که پیام نوروزی مقام معظم رهبری را  با جان و دل عمل می کنند کارگران هستند زیرا با حقوق یک میلیون تومانی زندگی شان را در ماه مدیریت می کنند .

به گزارش مازنی خبر ، دریابیگی افزود : کارگران در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی بیشتری فعالیت فیزیکی را داشتند لذا از دولت انتظار می رود در راستای حفظ آبرو و عزت کارگران قدم بردارد.

بازدید کد خبر: 18445
محتوای بیشتر در این بخش: « احمد حسین‌زادگان رضا گنجی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی