امروز: چهارشنبه 02 اسفند 1396 برابر با 21 فوریه 2018

تجمع اعتراضی فروشندگان مبلمان مازندران در قائمشهر+تصاویر

  • دوشنبه, 20 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عصر یکشنبه شاهد تجمع عده زیادی از فروشندگان مبلمان مازندران در اعتراض به برگزاری نمایشگاه فروش مبلمان در مقابل محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌لمللی مازندران بودیم.

 

 

به گزارش مازنی خبر ، عصر دیروز شاهد تجمع عده زیادی از فروشندگان مبلمان مازندران در اعتراض به برگزاری نمایشگاه فروش مبلمان در مقابل محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران واقع در شهرستان قائم‌شهر، بودیم.

قرار بود تجهیزات امروز به این نمایشگاه حمل شود و فردا زمان برگزاری این نمایشگاه بود که فروشندگان مانع این کار شدند.

عضو هیأت مدیره اتحادیه مبلمان شهرستان ساری در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: این نمایشگاه غیرقانونی بوده و در تقویم نمایشگاهی صنعت، معدن و تجارت نیست.

علی‌اصغر رضایی با بیان اینکه تنها یک‌بار در سال باید این نمایشگاه برپا شود، افزود: متأسفانه شاهد برپایی این نمایشگاه 4 بار در سال هستیم که غیرقانونی است.

وی با اشاره به اینکه یکی باید پاسخ ما را بدهد، افزود: متأسفانه شاهد سکوت استاندار و فرماندار هستیم و تا زمانی‌که حق خود را نگیریم اجازه ورود تجهیزات را به محل برپایی نمایشگاه نمی‌دهیم.

عضو هیأت مدیره اتحادیه مبلمان شهرستان ساری با اعلام اینکه بیش از 100 شکایت به‌دلیل برپایی این نمایشگاه‌ها به ما گزارش شد، اضافه کرد: به‌عنوان نمونه از فردی مبلغ 500 هزار تومان بیعانه بابت تحویل مبل گرفتند که هنوز به آنان تحویل نشده است که از این نمونه‌ها فراوان است.

رضایی تصریح کرد: هیچ کسی پشت این قضیه نیست و این نمایشگاه‌ها بدون هیچ مجوزی برپا می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه اگر در طول سال چند بار این‌گونه نمایشگاه‌ها برپا شود بازار می‌خوابد، خاطرنشان کرد: شاهد تبلیغات بسیاری برای برپایی این نمایشگاه بودیم که این مسائل به شغل ما آسیب جدی وارد می‌کند.

 

 

فارس

 

بازدید کد خبر: 15306

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی