امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

نانواکناری: دولت شاخص‌های لازم برای انتخاب استاندار مازندران را احصا کند

  • دوشنبه, 20 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه مجمع، نظرات مشورتی خود را برای بخش اجرایی استان به دولت منتقل می‌کند، گفت: دولت شاخص‌های لازم برای انتخاب استاندار مازندران را احصا کند.به گزارش مازنی خبر ، ولی‌الله نانواکناری عصر امروز پس از نشست مجمع نمایندگان مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجمع نمایندگان مازندران در نشست ادواری نمایندگان مازندران در بابلسر برگزار مسائل مختلف استان را بررسی و ارزیابی کرد.

وی افزود: در این نشست رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گزارشی از آخرین وضعیت بودجه‌ای و پیشرفت طرح‌های عمرانی و بودجه سال 96 و سال 97 ارائه و مقرر شد پیگیری‌های مشترک بین مجمع و سازمان برنامه و بودجه گسترس یابد.

نانواکناری گفت: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران نیز در این نشست به نمایندگی از تشکل‌ها و فعالان اقتصادی استان گزارش مبسوطی از مسائل پارلمان بخش خصوصی برای نمایندگان تشریح کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به مسائل اجرایی کشور پس از رای اعتماد، گفت: تصمیم مجمع این است که با مطالعه بیشتری نظرات مشورتی به دولت منتقل کند تا دولت برای مدیریت کلان استان تصمیم‌گیری کند.

 وی افزود: مجمع نمایندگان مازندران دراین جلسه بدون معرفی و پیشنهاد مصادیق مقرر کرد ابتدا شاخص‌های لازم برای انتخاب استاندار احصا شود و سپس روی شاخص‌ها با وزارت کشور همفکری کند.

بازدید کد خبر: 17154

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی