امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

مردی که خوش درخشید؛ فرامرز، فراتر از مرزها آسمانی شد

  • پنج شنبه, 11 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش مازنی خبر ، فرامرز درخشنده خبرنگار باسابقه و سرپرست خبرگزاری ایلنا در مازندران پس از ماه ها مبارزه با بیماری صبح پنجشنبه در ساری درگذشت

 

 

فقدان سرپرست روزنامه کار و کارگر و خبرگزاری ایلنا در مازندران برای همه ما غیر قابل باور است ولی دست تقدیر چنین کرد و با دلی پر از اندوه و با صدایی پر از بغض باید بگوییم: خداحافظ مرد مهربان و با اخلاق رسانه های مازندران، خداحافظ

استاد عزیز، به کجا چنین شتابان، جامعه کار و تولید و علی الخصوص قشر رنجدیده کارگر بدون شما چه باید بکند، یک لحظه تصور نبودنت اشکها را سرازیر خواهد کرد.

فرامرز عزیز، می گفتی می خواهم یک دفتر خوب برای روزنامه بخرم، حالا چرا اینقدر دور رفته ای؟ ما که می دانستیم مجوز فعالیت رسانه در آن دنیا را هم به راحتی به شما خواهند داد، اما بی وفا حالا چرا؟

دوست خوبم، به هر طرف که می نگریم خبرنگارانی را می بینیم که به خوبی تحویل جامعه داده ای و حالا با خیال راحت مجوز فعالیت رسانه ای در بهشت را گرفته ای و اینجا را به آنان سپردی، اما نگفتی که این دوستان دنیای بی درخشنده را نمی خواهند؟

درخشنده مهربان، لطفا از بهشت برایمان یادداشت بگذار و در دلهایمان انتشار بده.

نمی دانم با این اندوه چه کنم، نمی دانم چگونه به خانواده ات، قشر زحمتکش کارگری، جامعه کار و تولید، رسانه ها و همه مردم تسلیت بگویم.

نمی دانم چگونه بگویم که استان چه کسی را از دست داد وقتی خودم هنوز رفتنت را باور ندارم.

فقط می توانم بگویم:

به امید دیدار معلم اخلاق

به امید دیدار درخشنده مهربان

به امید دیدار استاد

 

میثم میلادی - رییس اداره روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران

 

بازدید کد خبر: 17462

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی