امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

محمد دامادی: مسئولان به وضعیت جاده ساری-تاکام رسیدگی کنند

  • شنبه, 20 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده ساری و میاندورود در مجلس با اشاره به این‌که رقم اعتباری این جاده را افزایش داده‌ایم، گفت: مسئولان تخصیص لازم در این جاده را انجام نمی‌دهند و اهمیت خاصی برای این جاده قائل نمی‌شوند.


به گزارش مازنی خبر ، محمد دامادی در گفت‌وگویی با اشاره به پروژه ناتمام جاده ساری-تاکام، اظهار کرد: قدمت این جاده بسیار زیاد است، این جاده از ورودی‌های استان مازندران از سوی استان سمنان و استان اصفهان به ساری است.

وی با تاکید بر اهمیت استراتژیک این جاده، افزود: این جاده از جنبه‌های مختلفی از جمله جاذبه‌های گردشگری و وجود گونه‌های مختلف حیوانات نادر بسیار باارزش است که باید به آن توجه کرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رقم اعتباری این جاده را افزایش داده‌ایم، خاطرنشان کرد: مسئولان تخصیص لازم در این جاده را انجام نمی‌دهند و اهمیت خاصی برای این جاده قائل نمی‌شوند.

دامادی با بیان اینکه فاز اول این جاده از ساری به تاکام و فاز دوم این جاده از تاکام تا کیاسر است، افزود: متاسفانه تقریبا هفته‌ای یک کشته در این جاده داریم و حتی دو الی سه تصادف در این جاده رخ می‌دهد که منجر به مصدومیت افراد می‌شود.

وی در پایان به پیگیری‌های مکرر در راستای ساخت ادامه جاده اشاره کرد و گفت: قرار بر آن بود که این دستور به ما ابلاغ شود اما هنوز هیچ موردی ابلاغ نشده و ما در انتظار پیمانکار دوم هستیم تا این فعالیت را آغاز کند.

بازدید کد خبر: 17515

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی