امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

جذب نیرو در بخشداری های استان مازندران در آينده نزديك

  • شنبه, 16 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدير كل اداري مالي استانداري مازندران در اين گردهمايي كه در بهشهر برگزار شد، از جذب نيرو در بخشداري هاي استان بمنظور تکمیل چارت بخشداري ها در آينده نزديك خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، مرتضی ناصحی مدير كل اداري مالي استانداري در گردهمایی عاملین ذیحسابان فرمانداری های مازندران که در بهشهر برگزار شد، از جذب نيرو در بخشداري هاي استان بمنظور تکمیل چارت بخشداري ها در آينده نزديك خبر داد و تصريح نمود: جذب این نیروها برای تکمیل چارت بخشداري ها صورت می گیرد .
وی در اين جلسه كه با هدف تعيين تكليف اعتبارات روستاهاي فاقد دهياري و اعلان تخصيص 9 ماهه فرمانداري ها و تبيين روش هزينه اسناد خزانه برگزار شد، اظهار داشت : بدون هماهنگی اداره کل اداری و مالی استانداری مازندران جذب و بکارگیری نیروها توسط فرمانداریها و بخشداری ها ممنوع است .
مدیر کل اداری ومالی استانداری مازندران بر دقت، سرعت و رعايت صرفه جويي و اولويت بندي هزينه ها تاكيد كرد و ياد آور شد: با عنايت به تاكيدات استاندار بر رعايت نظم و انضباط اداري و نصب سيستم يكپارچه و متمركز حضور و غياب در استانداري و فرمانداري ها انتظار مي رود همه كاركنان فرمانداري ها و بخشداري ها، نظم و انضباط اداري و خدمت بي منت به مردم را سرلوحه كار خود قرار دهند.
مدیر کل اداری ومالی استانداری مازندران گفت : با عنايت استاندار ،به فرمانداري ها در خصوص اعتبارات هزينه اي و عمراني ( تملك دارايي ) تفویض اختیار خواهد شد .
در این جلسه که در اردوگاه شهيد هاشمي نژاد بهشهر برگزار شد، مدیران کل دفتر نوسازی و تحول اداری، بودجه و دفتر روستایی، ذیحساب استانداری و دیوان محاسبات حضور داشتند،

بازدید کد خبر: 17865

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی