امروز: چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397 برابر با 25 آوریل 2018

کاهش هشت درجه ای دمای هوای مازندران

  • چهارشنبه, 20 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

    کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران گفت : دمای هوای استان امروزچهارشنبه به نسبت روز گذشته 6 تا هشت درجه ای کاهش داشت .


مازنی خبر : سید ابراهیم تاکامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود : هم اکنون دمای هوای ساری ، مرکز استان مازندران هشت درجه بالای صفر است .
وی ادامه داد : از بامداد امروز سامانه سرد و بارشی وارد استان مازندران شد که تاثیر آن در مناطق پایین دست به صورت افزایش ابر و رگبار باران بود .
کارشناس هواشناسی مازندران گفت : ورود این سامانه بیشترین تاثیر را بر روی دریا داشت بطوریکه وزش باد و مواج شدن دریا را شاهد بودیم .
وی ادامه داد : براساس آخرین نقشه پیش یابی هواشناسی از فردا و پس فردا با استقرار جو پایدار ، آسمان صاف و نیمه ابری در مازندران شاهد خواهیم بود .
تاکامی پیش بینی های هواشناسی مازندران برای شرایط جوی هفته آینده استان را ورود سامانه جدید بارشی به همراه بارش های پراکنده و خفیف اعلام کرد .
وی گفت : براساس پیش بینی های هواشناسی این بارش ها از روز شنبه در استان آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت .
تاکامی اضافه کرد : در ارتفاعات این بارش ها به صورت برف خواهد بود .
براساس گزارش هواشناسی مازندران سیاه بیشه با 2 درجه سانتیگراد سردترین و پل سفید با 10 درجه سانتیگراد گرمترین منطقه در این استان هستند .

ایرنا

بازدید کد خبر: 17882

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی