امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

برف، باران و مه‌گرفتگی در استان‌های شمالی

  • دوشنبه, 25 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت ترافیک و جوی راه‌های کشور از وجود باران،‌ برف و مه‌گرفتگی در برخی از محورهای استان‌های شمالی خبر داد.مازنی خبر : سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: مداخلات جوی به شکل بارش برف در استان های شمالی کشور افزاش یافته است و در اکثر محورهای استان اردبیل، محور اهر-کلیدر در استان آذربایجان شرقی، محور ماکو-خوی در استان آذربایجان غربی و محورهای اسالم-خلخال و پونل-خلخال در استان گیلان شاهد بارش برف هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اضافه کرد: در محورهای استان‌های گیلان، مازندران و آذربایجان غربی نیز بارش باران را شاهد هستیم.

وی همچنین گفت: در محور اسالم-خلخال در استان اردبیل، ارتفاعات هراز، کرج-چالوس و کیاسر-سمنان شاهد مه‌گرفتگی هستیم.

سرهنگ رحمانی با توجه به وضعیت جوی توصیه کرد: رانندگانی که قصد سفر در محورهای کوهستان استان‌های شمال،‌شمال شرقی و شمال غربی را دارند از زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی استفاده کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در مورد وضعیت ترافیکی ورودی‌های تهران نیز اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران در محدوده‌های پایانه شهید کلانتری، پل فردیس و پل کلاک سنگین است. همچنین ترافیک در هر دو محور آزادراه قدیم پاکدشت-تهران، شهریار-تهران و قم-تهران نیمه‌سنگین و در محورهای آزادراه قدیم قم-تهران پرحجم است.

بازدید کد خبر: 17913

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی