امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

رازگشایی از کلاهبرداری 80 میلیاردی با انهدام باند 6 نفره در مازندران

  • چهارشنبه, 27 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس پلیس مازندران از کشف کلاهبرداری 80 میلیارد ریالی با انهدام باند جعل اسناد و خرید و فروش مال غیر در غرب این استان خبر داد.مازنی خبر :  سردار سید محمود میرفیضی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران گفت: در پی مراجعه و طرح شکایت فردی در مردادماه سال جاری مبنی بر کلاهبرداری 80 میلیارد ریالی از وی با جعل اسناد و فروش مال غیر از سوی افرادی ناشناس در منطقه رویان در غرب استان مازندران، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی مازندران افزود: کارشناسان و ماموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با دریافت مشخصات متهمان و اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، آنان را که با تشکیل باندی پس از جعل اسناد و فروش املاک به افراد ، اقدام به کلاهبرداری می کردند، شناسایی کنند.
میرفیضی با اشاره به دستگیری این افراد با هماهنگی قضائی در عملیات ضربتی خاطرنشان کرد: این 6 متهم شامل (5 مرد و یک زن) پس از دستگیری و اقرار به جرم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار مناسب صادره روانه زندان Prison شدند.
رئیس پلیس استان مازندران به شهروندان هشدار داد: قبل از انجام هرگونه معامله و خرید و فروش املاک نسبت به بررسی اصالت اسناد از مراکز رسمی اقدام کنند

بازدید کد خبر: 17939

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی