امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

نظری: دهه فجر، پایه گذار سعادت برای ایران است

  • دوشنبه, 02 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ایام الله مبارک دهه فجر پایه گذار سعادت برای ایران محسوب می شود.


مازنی خبر : آیت الله عبدالله نظری خادم الشریعه از علمای برجسته دیار علویان در دیدار بانوان  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و رابطین خواهر عضو کانون های مساجد ساری با وی به مناسبت سی و نهمین سالگرد گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر، گفت: هدف خلقت، خداشناسی و بندگی خدا است.
 آیت الله نظری خادم الشریعه بیان کرد: سعادت بشر در بندگی خدا است و هر مخلوقی دارای  هدف رسیدن به خداست که اگر به آن نرسد، ناقص است و در غیر اینصورت، یعنی با بندگی خدا، کامل محسوب می شود.
 وی ابراز کرد: انسان در سایه اسلام و با سپری کردن عمر خود در این راه، یک انسان موفق و موید می شود.
 آیت الله نظری گفت: وسایل هدایت در جامعه اسلامی ایران فراهم است که در راس آن، مقام معظم رهبری، شخصیت ممتاز و شاگرد امام خمینی(ره)، قرار دارند که باید نهایت بهره را از آنها برد.
 وی اظهار کرد: مردم با اجرای دستورات اسلام  می توانند در صیانت از اسلام، نقش ایفا کنند و هر موردی با عمل به نتیجه و خروجی مطلوب می رسد.
 وی ابراز کرد: خیر بشر در بندگی خدا است و هر شخصی با بندگی خدا و در هر مقامی که قرار دارد چه از لحاظ اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، تالیفی، فرهنگی و علمی در سایه عمل به سعادت دنیا و آخرت، نائل می شود.
 آیت الله نظری گفت: دهه فجر، پایه گذار سعادت برای ایران است و نباید فقط از لفظ دهه فجر، استفاده شود بلکه باید از قانون اسلام، نظام اسلام، کتاب اسلام، حلال و حرام اسلام، نهایت بهره گیری شود.
 آیت الله العظمی علامه حاج شیخ عبدالله نظری خادم الشریعه،‌ زعیم حوزه علمیه مازندران و بنیان گذار غدیریه در  ایران، سال ١٣١١ هجری شمسی در شهرستان سوادکوه استان مازندران به دنیا آمد.
 آیت الله نظری در نزد علامه طباطبایی، امام خمینی(ره) و آیت الله سلطانی، تلمذ کرد و در دوران شکل گیری انقلاب اسلامی ایران، اولین کسی بود که اعلام حمایت مردم مازندران از امام خمینی(ره) و انقلاب را در پاریس به اطلاع بنیانگذار کبیر انقلاب رساند.

بازدید کد خبر: 17994

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی