امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

تلاش یک فرد مسلح برای ورود به ریاست‌جمهوری

  • دوشنبه, 16 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پیش از ظهر امروز؛ دوشنبه جلوگیری از ورود فردی که قصد داشت بدون هماهنگی از گیت ریاست جمهوری عبور کند، خبر ساز شد.مازنی خبر : محمّدحسین مقیمی استاندار تهران در این زمینه به خبرنگاران  گفت: این فرد که با خود اسلحه سرد حمل می‌کرده، به اخطار ایست نیروهای حفاظتی توجهی نکرده و مجروح شده است.

بر اساس روایت استاندار تهران، این فرد که پس از بازدید بدنی مشخص شده مسلح است، در ابتدا به اخطار ایست نیروهای حفاظت واکنشی نشان نداده است و به همین دلیل مجروح شده و در حال حاضر در بیمارسستان بستری می‌باشد.

وی درباره انگیزه فرد مذکور اظهار داشت که باید دستگاه قضایی و ماموران امنیتی در این زمینه کار خود را انجام بدهند و از او بازجویی کنند.

وی به رسانه‌ها نیز توصیه کرد که از انتشار اخبار ضد و نقیص در این زمینه خودداری کنند تا ماموران امنیتی و قضایی بتوانند موضوع را پیگیری و اطلاع‌رسانی دقیق در این زمینه داشته باشند.

***

ساعتی پیش نیز همدانی معاون امنیتی استاندار تهران درباره شنیده شدن صدای تیراندازی در محدوده ریاست جمهوری گفته بود: فردی که در تلاش بود از گیت نهاد ریاست جمهوری بگذرد با اخطار نیروهای حفاظت مواجه شد و به علت بی توجهی این فرد به اخطارها، ماموران حفاظت با تیراندازی او را از ادامه تحرک بازداشتند این فرد زخمی شده است. هویت این فرد و علت این اقدام در دست بررسی است.

***

در اخبار منتشر شده درباره حادثه امروز آمده است که این فرد با قمه اقدام به عبور از گیت‌های نهاد ریاست‌جمهوری کرده بود.

از این حادثه تاکنون جزییات بیشتری منتشر نشده و اخبار در حد کلیات است.

بازدید کد خبر: 18135

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی