امروز: شنبه 26 اسفند 1396 برابر با 17 مارس 2018

هواپیمای تهران - یاسوج سقوط کرد

  • یکشنبه, 29 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

هواپیمای تهران به یاسوج هواپیمایی آسمان صبح امروز از رادار محو شده و سپس در در کوه های پادنا سمیرم کرده است.


 مازنی خبر : پرواز ساعت ۵ صبح تهران به یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان از رادار محو شده و به همین خاطر فرودگاه یاسوج در آماده‌باش کامل است.
 
گزارشها حاکی از آن است، هواپيماي ATR۷۲ آسمان كه از تهران عازم ياسوج بوده، در ميانه راه و از آسمان اصفهان به دليل نامعلوم، به سمت تهران تغيير مسير داده اما پس از چند دقيقه از صفحه رادار محو شده است، ضمن اینکه بالگردهاي اورژانس به دنبال هواپيماي سانحه ديده در جستجو هستند.

در همین حال، مدیرکل روابط عمومی آسمان هم گفت: فعلا آخرین اخبار این است که هواپیمای تهران یاسوج از رادار خارج شده است و در حال پیگیری موضوع هستیم.
 
پرواز تهران - یاسوج ناپدید شد
 
همچنین پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران ـ یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده است.
 
وی افزود: در حال حاضر یک فروند بالگرد اورژانس به منطقه اعزام شده است، ضمن اینکه با توجه به کوهستانی بودن منطقه امکان اعزام آمبولانس وجود ندارد و اخبار تکمیلی در این خصوص اعلام می‌شود.
 
در ادامه بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و شش خدمه صبح امروز از رادار خارج شده و مشاهدات مردمی نشان دهنده وقوع سانحه هوایی است. خبرهایی مبنی بر سقوط این هواپیما دریافت کرده‌ایم و منتظر تایید آن از سوی مراجع رسمی هستیم.
 
البته فرماندار کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج در کوه های پادنا سقوط کرد. به دلیل آلود بودن هوا اورژانس هوایی استان قادر به فرود نشد و هم اکنون با خودرو درحال اعزام به محل هستند.
 
این هواپیما هرروزه یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بالعکس دارد که میانگین ۵۰ تا ۶۰ مسافر حمل می‌کند.

بازدید کد خبر: 18247

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی