امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

آقای دادستان؛ به تخلفات شهردار سابق هم رسیدگی کنید

  • یکشنبه, 20 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

حسن خلیل‌آبادی، عضو شورای شهر تهران در واکنش به احضار شهردار تهران به دادستانی گفت:شهردار در جزییات برنامه روز زن نقشی نداشته ضمن اینکه بنا بر توضیحات ارایه شده از سوی مدیران شهرداری به نظر می‌رسد برخی در بزرگنمایی جزییات این مراسم سنگ‌تمام گذاشته‌اند.

مازنی خبر : عضو شورای شهر تهران با تشریح وضعیت نامناسب اداره شهر تهران به دلیل مشکلات ناشی از «برنامه‌های غیرعلمی دوره گذشته مدیریت شهری» گفت: بسیاری از کسانی که این روزها توان‌شان را برای مقابله با شهردار و شورای شهر گذاشته‌اند می‌دانند که چه بر سر تهران آمده است و تازه آقای شهردار بخش کوچکی از آن را در شورا توضیح دادند که می‌بینیم همان هم تحمل نشده است. خلیل‌آبادی جریان‌های سیاسی غیرهمسو با مدیریت شهری تهران را به اخلاق‌مداری سیاسی دعوت کرد. او گفت: «بهتر است همه به نظر و انتخاب مردم احترام بگذارند و هر روز بحران جدیدی ایجاد نکنند.»

حسن خلیل‌آبادی،  گفت: از توجه دادستان تهران به لزوم حفظ شعایر دینی تشکر می‌کنم. اما انتظار می‌رود همان‌طور که ایشان به رعایت شؤون دینی حساسیت دارند به سایر مشکلات و پرونده‌های مدیریت شهری تهران در سال‌های گذشته هم به همین سرعت واکنش نشان دهند.

بازدید کد خبر: 18399

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی