امروز: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397 برابر با 24 آوریل 2018

تحویل 90 نوزاد معتاد در سال 96 به بهزیستی

  • شنبه, 25 فروردين 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: در سال گذشته 332 کودک به بهزیستی تحویل داده شد که 90 نوزاد معتاد در میان آنها بودند.مازنی خبر :  احمد خاکی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران اظهار کرد: در سال گذشته 332 کودک به بهزیستی استان تهران تحویل داده شد که 90 نوزاد معتاد  در میان آنها بودند.
خاکی در ادامه تصریح کرد: آمار فرزندان پذیرش شده از مادران معتاد در سال 95 ، تعداد 272 نوزاد بوده است که در سال 96 تعداد آنها به 90 نوزاد کاهش پیدا کرده است.
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: تاسیس مراکز نگهداری از مادران و نوزادان و کودکان معتاد و ارائه خدمات به آنها در این مراکز، نقش قابل توجهی در کاهش آمار تحویل نوزادان معتاد به بهزیستی داشته است.
وی یادآور شد: خوشبختانه تاسیس و فعالیت مراکز نگهداری از مادران معتاد به همراه کودکان و نوزادان آنها در یک مجموعه، مشکلات این حوزه را تا حد زیادی مرتفع کرده است.
خاکی تاکید کرد: 158 کودک که مادران معتاد داشتند در سال 95 از بهزیستی ترخیص شده اند و 37 نوزاد نیز پس از بهبود و درمان مادر و پدر به خانواده آن ها تحویل داده شده است که این امر با شناسایی و تحقیقات انجام شده توسط مددکاران و در نهایت با حکم قضایی انجام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بازدید کد خبر: 18533

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی