امروز: پنج شنبه 02 فروردين 1397 برابر با 22 مارس 2018

سلیمی: با 80 میلیون تومان قرارداد نمی بندم

  • شنبه, 18 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

وزنه بردار مازنی : قراردادهایی که برخی باشگاه ها با ورزشکاران می بندند بی ارزش است.به گزارش مازنی خبر ، بهداد سلیمی در خصوص فصل نقل‌ و انتقالات لیگ وزنه‌برداری  اظهار داشت: از یکی دو باشگاه پیشنهاد داشتم اما آنقدر جدی نبود که بخواهم در موردش فکر کنم، به هرحال با این مبلغ‌ها قرارداد نبندیم بهتر است. با 70-80 میلیون تومان پیشنهاد اگر قرارداد امضا نکنیم ارزش خودمان را بالا می‌بریم و بعضی از تیم‌ها متوجه می‌شوند که نمی‌توانند به راحتی از قهرمانان کار بکشند. به نظر من وزنه‌برداران باید ارزش خودشان را بالا ببرند و با این مبلغ‌های پایین یکی دوسال قرارداد نبندند ولی از سال‌های بعد قراردادها افزایش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: تیم‌هایی که چندین سال است مبلغ قراردادها را ثابت نگه داشته‌اند از نظر من به وزنه‌برداری ایران ظلم و خیانت می‌کنند چون به هرحال وزنه‌برداران باید هزینه‌های زندگی خود را تامین کنند و مشکلات دارند بنابراین اینکه قردادها هرسال با نرخ ثابتی بسته شود و حتی کمتر از سال قبل باشد ظلم است که امیدوارم مدیران باشگاه‌ها و افرادی که در وزنه‌برداری تیم‌داری می‌کنند ارزش وزنه‌برداران را بالا ببرند.

سلیمی خاطرنشان کرد:به نظر من ورزشکار به هر قیمتی نباید در لیگ شرکت کند چون به شخصیت خود احترام می‌گذارد. من خودم به شخصه مبلغ قراردادم را عنوان می‌کنم و به هرحال قبول نمی‌کنند. نظر من شاید اشتباه باشد اما خودم را ارزان نمی‌فروشم و سعی می‌کنم ارزش کار خودم را بالا نگه دارم حالا ممکن است دوسال هم قراردادی امضا نکنم اما وقتی قرارداد می‌بندم ارزش گفتن دارد و حداقلش این است که در رسانه‌ها می‌توانم عنوان کنم با این مبلغ در لیگ شرکت کرده‌ام

بازدید کد خبر: 15270

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی