امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

مجتبی قدمی بار دیگر سکاندار جودو مازندران شد

  • پنج شنبه, 23 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دومین مجمع عمومی ورزشی مازندران در نیمه سال اول بار دیگر بدون دعوت از خبرنگاران برگزار شد

 

    رئیس فدراسیون جودو و کوراش هدف اصلی این فدراسیون را در سال های آینده آماده سازی ورزشکاران برای کسب سهمیه و حضور در رقابت های المپیک 2020 ژاپن اعلام کرد.

به گزارش مازنی خبر ، محمد درخشان روز چهارشنبه در مجمع عمومی هیات جودو مازندران در ساری گفت : روزهای بد جودو به پایان می رسد و این رشته ورزشی کم کم خود را برای رسیدن به جایگاه اصلی در آسیا و جهان آماده می کند.

وی ادامه داد : جودو از رشته های خوب ورزشی و مورد علاقه جوانان است و برای توسعه و موفقیت بیشتر این رشته ورزشی همه باید همکاری کنند.

درخشان برنامه های مهم فدراسیون را توسعه این رشته ورزشی اعلام کرد و از جودوکاران ایرانی خواست که خود را با مقررات این فدراسیون وفق دهند.

رئیس فدراسیون جودو کشور اظهار داشت : در ارائه برنامه همگام با فدراسیون جهانی حرکت خواهیم کرد و مقررات انضباطی ما در فدراسیون برای تمام عوامل اعم از بازیکنان، تیم ها و سایر افراد یکسان است.

رئیس فدراسیون جودو و کوراش ، با ستایش از ظرفیت و توانمندی ورزش مازندران ، خواهان ارائه تقویم ورزشی مناسب توسعه ای برای این رشته ورزشی از سوی هیات جودو استان شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هم در این نشست گفت : جودو در این استان از جایگاه خوبی برخوردار است و انتظار ما از این رشته ورزشی بالاست.

حبیب حسین زادگان افزود : باید هیات جودو استان مازندران تلاش کند تا این استان نماینده ای در بین ملی پوشان جودو اعزامی به المپیک داشته باشد.

در پایان این نشست مجتبی قدمی برای دومین بار توانست با 12 رای اعضای مجمع این رشته ورزشی چهار سال دیگر حضورش را در هیات جودو مازندران تثبیت کند.

در مازندران 47 هیات ورزشی فعال است و 170 هزار ورزشکار بیمه شده در این رشته های ورزشی فعالیت دارند.

مجمع عمومی هیات جودو مازندران بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

این دومین مجمع عمومی ورزشی مازندران در نیمه سال اول است که بدون دعوت از خبرنگاران برگزار می شود.

بازدید کد خبر: 17166

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی