امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

مربی نساجی: حضورم در استقلال را تکذیب می کنم

  • شنبه, 25 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پاشازاده: من سرمربی نساجی هستم و تمام تمرکزم روی تیم خودم است .به گزارش مازنی خبر ، مهدی پاشازاده درباره باخت استقلال مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد: تیمی که یک یا دو هیچ عقب بوده و فشار روی پارس جنوبی آورد می توانست بازی را با مساوی تمام کند اما باید بگویم استقلال از نظر فنی مشکل های زیادی داشت و بازی زیبایی انجام نداد.

 او ادامه داد :طرفداران حق دارند ناراحت باشند و ما در درون استقلال نیستیم که ببینیم چه مشکل هایی وجود دارد .استقلال در نظر داشت بازی مالکانه انجام دهد که این امر انجام نشد.

 پاشازاده در واکنش به حضورش به جای منصوریان گفت :من سرمربی تیم نساجی هستم و تمرکزم روی تیمم است و حضورم را در استقلال تکذیب می کنم.

 پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اولتیماتوم دادن به کادر فنی بیان کرد :این کار درستی نبود و این مساله باعث وارد شدن استرس زیاد به کادر فنی بود .باید بگویم هر فردی که می خواهد به راس کادر بیاید مهم نیست و تنها موفقیت استقلال برایم بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد.

او عنوان کرد :هیئت مدیره باید تصمیم خود را لحاظ کند و اعلام کند که این کادر تا نیم فصل یا اصلا تا اخر فصل بماند و از طرفی کادر جدیدی را برای استقلال انتخاب کنند.

بازدید کد خبر: 17173

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی