امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

نوشاد عالمیان: شرایطم خیلی بهتر از گذشته است

  • یکشنبه, 26 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نفر اول تنیس روی میز ایران :‌ از عملکردم در کاپ آسیا راضی هستم

نفر اول تنیس روی میز ایران گفت: از بازی‌هایی که در کاپ آسیا انجام دادم راضی هستم؛ هرچند یک مقدار بدشانسی آوردم.

به گزارش مازنی خبر ، نوشاد عالمیان در مورد عملکردش در مسابقات تنیس روی میز کاپ آسیا اظهار داشت: سطح مسابقات واقعا بالا بود و تمام قهرمانان جهان و المپیک حضور داشتند و واقعا رقابت سخت بود. در دور مقدماتی در دو بازی اول بدشانسی آوردم، بازی‌های خوبی انجام دادم و از حریفان جلو بودم و می‌توانستم پیروز هم شوم، اما نشد.

وی در مورد پیروزی مقابل بازیکن رنک 7 دنیا گفت: در این بازی هرچه در توان داشتم گذاشتم و خدا را شکر مزد زحماتم را گرفتم و توانستم به دور بعد بروم. در بازی بعدی هم که صعود به جمع 8 نفر برتر بود کاملا با بازیکن هنگ کنگی برابر بودیم و در گیم آخر 9 بر 7 جلو بودم، اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که بازی را واگذار کردم.

نفر اول تنیس روی میز ایران تاکید کرد: از شرایطم کاملا راضی هستیم و خیلی بهتر از گذشته بازی می‌کنم. بدنم در شرایط خوبی قرار دارد و با این شرایط خیلی به آینده امیدوارم. با بردی هم که مقابل نفر هفتم جهان داشتم، فکر می‌کنم رنکینگم چند پله بالا خواهد آمد.

عالمیان در مورد عملکرد برادرش نیما در این رقابت‌ها گفت: او هم در دو مقدماتی خیلی خوب بازی کرد و در تمام گیم‌ها از حریفانش پیش بود، اما در بازی حذفی حریفش واقعا قدرتمند بود.

بازدید کد خبر: 17189

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی