امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

پاشازاده : به داوری چه داده‌ایم که این همه توقع داریم

  • چهارشنبه, 10 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرمربی نساجی با وجود پیروزی سه بر یک شاگردانش چندان از عملکرد آنها رضایت نشان نداد.به گزارش مازنی خبر ، مهدی پاشازاده پس از پیروزی مقابل مس رفسنجان گفت: بازیکنانم زحمت خود را کشیدند اما به خودشان هم گفتم باید بیشتر از این باشند و دقت خود را بالاتر ببرند. بازی کردن برای این تماشاگر لیاقت می خواهد.

وی ادامه داد: شما دیدید ۷ هزار تماشاگر طرفدار نساجی به اندازه ۷۰ هزار نفر ما را تشویق کردند و به تیم محبوبشان انرژی دادند. باید قدردان این عزیزان باشیم. البته به بچه هایم خسته نباشید می گویم اما توقع من بیش از اینهاست.
سرمربی نساجی مازندران در خصوص قضاوت مسابقه خاطرنشان کرد: سلام مرا به داوران برسانید. به نظر من داوری فوتبال ایران پاک و سالم است. اگر اشتباهی هم صورت می گیرد مثل گلی که هفته گذشته ما از برق جدید شیراز خوردیم سهوی است. ما به داوری چه دادیم که این همه توقع داریم.
پاشازاده افزود: به قول آقای غیاثی کارشناس محترم داوری این همه هجمه به داوران زیر سر دوربین های متعددی است که وجود دارد. در حال حاضر هر موبایلی یک دوربین است که همه چیز را ثبت می کند. به شخصه به داوران این بازی و سایر مسابقات خسته نباشید می گویم.

بازدید کد خبر: 17456

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی