امروز: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397 برابر با 22 آوریل 2018

رازی که زن جوان همسایه در نکا به آن اعتراف کرد

  • سه شنبه, 16 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 کارشناس‌های پزشکی پس ازتحقیقات تخصصی، پرده از راز قتل زن 84 ساله‌ای برداشتند

 

 

کارشناس‌های پزشکی پس ازتحقیقات تخصصی، پرده از رازقتل زن 84 ساله‌ای برداشتند که خانواده‌اش تصورمی کردند او به مرگ طبیعی جان سپرده است.

به گزارش مازنی خبر ، صبح شنبه 13 آبان 96 وقتی پسریکی ازاهالی روستای «گلستان» واقع در شهرستان نکا برای سرکشی به اتاق مادرسالخورده‌اش درطبقه دوم ساختمان رفت ناگهان با پیکراو روبه‌رو شد.

او و سایراعضای خانواده با تصور اینکه زن کهنسال به‌خاطر کهولت سن جان سپرده است برای انجام مراحل قانونی و صدور جواز دفن اقدام کردند، اما تیم جنایی و پزشک قانونی در معاینه جسد متوجه آثار و نشانه‌هایی از خراشیدگی در ناحیه گردن پیرزن شدند. به همین خاطرجسد را برای تحقیقات تخصصی به پزشکی قانونی استان مازندران منتقل کردند.

سپس به دستور دکتر عباسی- مدیرکل پزشکی قانونی استان- تیمی از پزشکان، تحقیق در این باره را آغاز کردند تا اینکه مشخص شد گردن زن سالخورده شکسته است.
پس ازاعلام نظریه کارشناسی، تجسس‌های کارآگاهان جنایی برای کشف رازجنایت آغازشد تا اینکه آنها پی بردند یک زن غیر بومی که در همسایگی پیرزن زندگی می‌کند هرازگاهی به دیدنش می‌رفته است.

بنابراین زن 45 ساله برای بازجویی احضار شد. او که ابتدا خود را بیگناه می‌خواند سرانجام در جریان بازجویی‌های فنی، لب به سخن گشود و به قتل اعتراف کرد.

زن جنایتکار گفت: آن روز صبح برای خرید نان به نانوایی رفته بودم اما نانوایی بسته بود.به همین خاطر تصمیم گرفتم به خانه پیرزن همسایه بروم و از او نان بگیرم. اما بعد از ورود به خانه‌اش با دیدن طلاها و جواهراتی که به گردنش بود وسوسه شدم. در این میان با او درگیر شدم و وقتی مقاومت کرد من هم با پیچاندن روسری به دور گردنش او را خفه کردم. سپس بسرعت آنجا را ترک کردم تا همه فکر کنند که پیرزن به مرگ طبیعی مرده است.

با توجه به این اعتراف، به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نکا، متهم با صدور قرار قانونی بازداشت شد.

بازدید کد خبر: 17485

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی