امروز: پنج شنبه 02 فروردين 1397 برابر با 22 مارس 2018

قاسمی: خود را جدا از مردم و مشکلات آنها نمی‌دانیم

  • شنبه, 27 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مردم می‌گفتند همین که به میان ما آمده‌اید، غم و غصه خود را برای لحظه‌ای فراموش کردیم

 

 

دارنده مدال‌های نقره و برنز کشتی آزاد المپیک گفت: مردم می‌گفتند همین که شما کشتی‌گیران به میان ما آمده‌اید؛ ما غم و غصه خود را برای لحظه‌ای فراموش کردیم.

به گزارش مازنی خبر ، کمیل قاسمی درباره حضور ملی‌پوشان کشتی در مناطق زلزله زده کرمانشاه برای کمک به مردم آسیب دیده گفت: کشتی ورزش ملی کشور است که بنام پهلوانی و جوانمردی بین مردم جا افتاده است؛ ما خود را جدا از مردم و مشکلات آنها نمی‌دانیم. اعضای تیم‌های ملی کشتی به همین دلیل تصمیم گرفتند که روز چهارشنبه در مناطق زلزله زده حضور یابند.

وی افزود: در سفر یک روزه خود از مناطق زلزله زده سعی کردیم بیشتر در شهرستان‌های کوچک و روستاهایی حضور یابیم که کمتر کمک‌های مردمی را دریافت کرده بودند. در این سفر برخی اقلام از جمله شیرخشک، لباس گرم و اقلام خوراکی و لباس کودکان و نوزادان را که از تهران با خود برده بودیم و بنابر وظیفه میان مردم توزیع کردیم و پای دردل آنها نشستیم.

دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان تصریح کرد: چهارشنبه شب در آخرین روستایی که حضور یافتیم روستای گهواره بود که بین کوه قرار داشت و هوا آنجا بسیار سرد بود. در آنجا مردم می‌گفتند همین که شما کشتی‌گیران به میان ما آمده‌اید؛ ما غم و غصه خود را برای لحظه‌ای فراموش کردیم؛ بسیار خوشحالیم که توانستیم کاری هر چند کوچک برای مردم انجام دهیم.

کمیل قاسمی در پایان گفت: با توجه به حضورم در مناطق زلزله زده بنظرم برای اینکه این کمک‌ها به شکل بهتری میان همه مردم زلزله زده توزیع شود باید سازماندهی مناسب‌تری صورت بگیرد. در حال حاضر مردم بیشتر به لوازم بهداشتی، لباس گرم، پتو و شیر خشک نیاز دارند.

بازدید کد خبر: 17543

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی