امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

فاجعه در بابل! چه کسی پاسخگو است؟

  • پنج شنبه, 19 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در صورت عدم ورود استانداری مازندران، "مازنی خبر" موضوع را از طریق وزارت کشور پیگیری خواهد کرداختصاصی مازنی خبر /  گروه اجتماعی : بعضی هواداران بابلی در پایان بازی تیم خونه به خونه در برابر نساجی ، به شدت هواداران قائم شهری را در خیابان های شهر بابل مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش مازنی خبر ، این اتفاق در صورتی رخ داده است که رسانه ها قبلاً به اتفاقات احتمالی بعد از این دیدار به مسئولین برگزار کننده مسابقه و مسئولین شهرستان بابل هشدار داده بودند و فرماندار بابل که تا همین چند ماه پیش هنرش اداره کردن یک بخشداری در شهرستان بابل بود نشان داد توانائی برگزاری یک بازی فوتبال را هم در حوزه کاری اش ندارد.

امروز نه تنها مردم قائم شهر بلکه بسیاری از مردم استان از مهندس اسلامی استاندار مازندران انتظار دارند به عنوان رئیس شورای تامین استان به این مسئله ورود جدی کرده و با افرادی که با کم کاری شان این فاجعه را در شهر بابل شکل دادند برخورد نماید.

 دکتر یونسی معاون امنیتی استانداری مازندران بارها در مصاحبه ها و سخنانش از ایده آل بودن وضعت امنیت در استان سخن گفته است اما آن چیزی که امروز در بابل رخ داد ما را به یاد شهرهای بی نظم دنیا انداخت .

آقای یونسی ، آیا جوانان یک شهر حق ندارند برای دیدن یک بازی فوتبال امنیت داشته باشند ؟ وقتی جوانان قائم شهری به شدت مورد ضرب و شتم بعضی هواداران خونه به خونه قرار گرفتند چرا مامورین انتظامی در خیابان ها حضور نداشتند تا با متخلفین برخورد کنند؟ چرا وقتی بارها به دلیل حساسیت های موجود هشدار داده شد ، فرماندار بابل به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان ، امنیت را در خیابان ها برقرار نکرد تا جوانان قائم شهری در نزدیکی پل شهید کشوری مورد حمله بی رحمانه بابلی ها قرار بگیرند !؟

مطمئناً "مازنی خبر" ‌این موضوع را تا پاسخگوئی رسمی استانداری مازندران ، پیگیری خواهد کرد و در صورت عدم برخورد با مسببین فاجعه اخیر ، فیلم ها و اسناد موجود در اختیار وزارت کشور قرار خواهد گرفت تا مسئولین این وزارتخانه به این ماجرا ورود کنند.

بازدید کد خبر: 18171

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی