امروز: شنبه 26 اسفند 1396 برابر با 17 مارس 2018

تلاش برای برگزاری باشکوه همایش ورزشی در ساری

  • جمعه, 27 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه هماهنگی همایش بزرگ پیاده روی در ساری با حضور فرماندار برگزار شد

 

مازنی خبر / مریم الله وردی : ششمین جلسه شورای عالی ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت ارائه نظرات و پیشنهادات توسط اعضاء مبنی بر نقش ورزش در مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،اشتغال ، ازدواج و طلاق ، اشاعه ورزش همگانی در بین جامعه و همچنین  حسن برگزاری بزرگترین همایش ورزشهای همگانی مرکزاستان   با حضور مجیدحسین زادگان فرماندار محبوب و ورزش دوست مرکز استان ، حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری ، روسای ادارات دستگاههای اجرائی این شهرستان ، بخشداران ، دهیاران ، اعضاء شورای اسلامی دهستان سمسکنده ، برخی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش مرکز استان با ارائه نظرات و پیشنهادات در خصوص این همایش بزرگ  در سالن اجتماعات فرمانداری ساری برگزار شد.

حسین دلیری در این نشست با ضمن تشکر از فرماندار و حمایت تمام قد ایشان از رویدادهای ورزشی در ساری عنوان کرد: امروز پس از گذشت سه سال و با تلاش و کوشش تمام دست اندرکاران و دلسوزان ،ورزش ساری در جایگاهی قرار گرفته که در بحث توسعه قهرمانی و مدال آوری از دیگر شهرهای استان فاصله چشم گیری دارد.همچنین ساری هر هفته شاهد میزبانی مسابقات لیگ برتر کشوری است.

وی در ادامه بیان کرد : با توجه به اینکه نگاه دولت محترم تدبیر و امید در راستای توسعه ورزش همگانی است و با وجود فقر حرکتی که در کشور شاهد ان هستیم رخداد بزرگی که با همکاری و همدلی تمام ورزش دوستان و دستگاههای ذیربط با عنوان همایش بزرگ ورزش های همگانی در شرف وقوع است می تواند گامی بلند برای نیل به اهداف دولت و نیز افزایش سطح بهرمندی مردم از سلامت و نشاط روان و تندرستی حاصل از ورزش باشد.

دلیری با بیان این مهم که کار بزرگ متعلق به مردان بزرگ است از ادارات و دستگاه های ذیربط دعوت به همکاری کرد و گفت : این برنامه عظیم در واقع سرمایه گذاری در ورزش مرکز استان به شمار می رود و در آتیه شاهد به بار نشستن تبعات مفید این رویداد خواهیم بود.

وی افزود : حدود  انتظارات ما در اندازه ای است که دستگاه ها تحت فشار قرار نگیرند و به فراخور اعتبارات و اختیارات  خود با اداره ورزش همکاری لازم را داشته باشند.

حسین دلیری در خاتمه اظهار داشت : درست است که اداره ورزش به عنوان مجری این رخداد ورزشی است ولی همه در جهت سلامت و آتیه سازی در جامعه مسئولیم و لازمه رسیدن به این اصل مهم همدلی ،همکاری و یکدلی است.


نماینده عالی دولت در مرکز مازندران از حسین دلیری و مسئولان برگزاری این همایش به پاس حُسن اهمیت به ورزش همگانی در بین همه مردم این شهرستان قدردانی و مراتب حمایت قاطعانه خود را از آنها اعلام داشت.

همچنین  در این جلسه مصوباتی درمورد پیگیری امورات همایش از سوی دستگاههای اجرائی و سایر بخشها به تصویب رسید .

این جلسه با اهداء حکم معاونتهای ستاد برگزاری این همایش بزرگ از سوی فرماندار خاتمه یافت .

بازدید کد خبر: 18237

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی