امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

اعلام آمادگی نساجی برای پرداخت هزینه دوپینگ

  • شنبه, 12 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

باشگاه نساجی هزینه‌های تست دوپینگ در لیگ دسته اول را تقبل می‌کندباشگاه نساجی مازندران اعلام آمادگی کرد هزینه‌ تست دوپینگ تمام بازی‌های لیگ دسته اول را تا پایان فصل تقبل خواهد کرد.

به گزارش مازنی خبر ، این روزها بحث دوپینگ در مسابقات لیگ اول به شکلی مطرح شده که صدای اکثر مربیان را در آورده است. مربیان مختلف تیم‌های لیگ دسته اول در تمامی اظهارات‌شان در مورد این عمل ناجوانمردانه و غیر ورزشی صحبت می‌کنند و این در حالی است که گفته می‌شود یکی از بازیکنان تیم‌های بالانشین لیگ دسته اول از بازیکنی در ترکیب تیم خود استفاده می‌کرده که تست دوپینگ وی مثبت اعلام شده است.

علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران، ضمن انتقاد از وضعیت کنونی گفت: پدیده دوپینگ متاسفانه وجود دارد ولی اراده‌ای جدی برای مبارزه با آن به چشم نمی‌خورد. برهمین اساس باشگاه نساجی برای پاکسازی فوتبال از پدیده زشت دوپینگ  به صورت رسمی اعلام می‌کند حاضر است هزینه تست دوپینگ تمامی تیم‌های حاضر در مسابقات تا پایان فصل را متقبل شود تا تمامی تیم‌های در فضایی کاملا جوانمردانه به مصاف یکدیگر بروند .

وی افزود: به عنوان یک باشگاه فرهنگی و ورزشی این پیشنهاد را به سازمان لیگ ارائه می‌کنیم زیرا معتقدیم ورزش باید ترویج کننده فرهنگ پهلوانی و جوانمردی در جامعه باشد.

امیری تاکید کرد:متاسفانه ما هم شنیده‌ایم که تست دوپینگ یک بازیک یکی از تیم‌های لیگ دسته اول مثبت اعلام شده و جالب است که هر روز عنوان می‌شود تست دوپینگ بازیکن نامبرده مربوط به یک تیم مازندرانی است. اگر اینگونه است ما هم مایل هستیم هر چه سریعتر نام بازیکن مورد نظر اعلام و برخورد قانونی با باشگاه و بازیکن مربوطه اعمال شود.

بازدید کد خبر: 18350

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی