امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

ورزش مازندران هر سال موفق تر از پارسال

  • دوشنبه, 14 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 مدیرکل ورزش و جوانان مازندران : مازندران استان مستعد در عرصه ورزش است

ورزش مازندران این روزها با مدیریت حبیب حسین زادگان روزهای طلائی اش را سپری می کند. مدیرکل موفقی که توانسته است به خوبی ورزش استان را به سمت موفقیت های بیشتر هدایت کند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مجمع انتخابات هیات پرروش اندام و بدنسازی استان گفت: مازندران بواسطه حضور قهرمانان به نام استان مستعد در عرصه ورزش است

به گزارش مازنی خبر ، حبیب حسین زادگان در این مجمع با اشاره به اینکه بخش اعظم افتخارات ورزش کشور بر دوش قهرمانان مازندرانی است، گفت: جایگاه ورزش مازندران در کشور بسیار خوب است و در اکثر رشته های ورزشی به عنوان قطب ورزش کشور محسوب می شود.

وی افزود: یکی از رشته های ورزشی که موجب افتخار آفرینی ورزش کشور می شود، رشته پرورش اندام و بدنسازی مازندران است که ورزشکاران این رشته در جهان مدال آوری می کنند.

حسین زادگان با بیان اینکه بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان و سرمایه گذاری اصولی در هیات های ورزشی موجب توسعه و رشد ورزش استان می شود، تصریح کرد: مازندران هم اکنون رکورد دار مدال آوری ورزش قهرمانی کشور را در اختیار دارد.

همچنین محمدرضا پورعلیفرد رئیس فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی با بیان اینکه اکثر سرمایه گذاران ورزش بدنسازی را بخش خصوصی تشکیل می دهند، گفت: رشته پرورش اندام و بدنسازی در استان های مختلف کشور بویژه مازندران توسعه و پیشرفت خوبی داشته است.

وی از اجرای برنامه های متنوع، نظارت و سرکشی در سطح باشگاه ها خبر داد و خاطرنشان کرد: در صورت تخلف مربیان پرورش اندام و بدنسازی ضمن برخورد با مربی خاطی کارت مربی گری شان نیز باطل می شود.

بازدید کد خبر: 18366

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی