امروز: دوشنبه 03 ارديبهشت 1397 برابر با 23 آوریل 2018

عاقبت شوم کثافت کاری مادر پسرنوجوان

  • سه شنبه, 22 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 می‌خواهم وقتی بزرگ شدم مثل یک مرد زندگی کنم تا دیگر نیازی به پدر و مادرم نداشته باشم

مازنی خبر : پسر نوجوان پس از زندانی شدن مادرش به خاطر مواد مخدر به خاطر اینکه بی خانمان نباشد و دل پدر افیونی اش را به دست آورد اقدام به جا به جا کردن مواد مخدر در تهران می کرد.
6 ماه قبل مأموران گشت کلانتری 132 در حوالی خیابان نبرد دو نوجوان موتورسیکلت سوار را به‌خاطر انجام حرکات نمایشی خطرناک متوقف کردند. مأموران پس ازمتوقف کردن آنها ودر بازرسی بدنی، از جیب یکی از آنها- شهرام 15 ساله- 30 گرم هرویین و 10 گرم شیشه کشف کردند. با دستگیری این نوجوان و تشکیل پرونده، او صبح دیروز از کانون اصلاح و تربیت به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاستقاضی Judge اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی -مستشار دادگاه- انتقال یافت و به اتهام قاچاق  مواد محاکمه شد.
«شهرام» به قضات گفت: «چند سال قبل مادر و پدرم از هم جدا شده و من سال‌ها با مادر و ناپدری زندگی کردم. هیچ‌کس در این سال‌ها به من توجهی نداشت و همین موضوع همیشه آزارم می‌داد. این شرایط پس از اینکه مادرم به خاطر مواد مخدر Drugs دستگیر شد و با محکومیتی سه ساله به زندان Prison افتاد سخت‌تر شد. ناپدری‌ام من را بیرون کرد. به خاطر سرگردانی پیش پدرم رفتم که او هم معتاد Addicted بود و از من خوشش نمی‌آمد. اما من او را دوست داشتم وحمایتش را می‌خواستم. به همین دلیل هم برای اینکه بتوانم موادش را جور کنم و دلش را به دست بیاورم مواد جابه‌جا می‌کردم.»
متهم با بغضی فروخورده ادامه داد: «حالا که فکرش را می‌کنم از کاری که انجام دادم پشیمانم. چون پدرم درحق من پدری نکرد... مادرم هم به خاطر موادمخدر من را تنها گذاشت. دراین دنیا تمام خانواده‌ام را به‌خاطر مواد از دست دادم و حالا خودم هم درگیراین زهرمار شده ام. این روزها مدام به آینده‌ام فکر می‌کنم. می‌خواهم وقتی بزرگ شدم مثل یک مرد زندگی کنم تا دیگر نیازی به پدر و مادرم نداشته باشم.»
پس از پایان اظهارات تکان دهنده پسرنوجوان و تعیین شدن سن 15 سال برای متهم از سوی پزشکی قانونی، قضات وارد شور شدند تا حکم‌شان را صادر کنند.

بازدید کد خبر: 18413

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی