امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

نمایش درخشان در کارگران جهان

  • سه شنبه, 22 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
 برای نخستین بار در رده کارگران تیم دفاع شخصی مازندران قهرمان شد
 مازنی خبر : در تهران مسابقات رزمی برای نخستین بار در رده کارگران جهان با حضور یک شرکت کننده خارجی و قریب به ۲۰۰ مبارز داخلی برگزار شد که مازندرانی ها در دفاع شخصی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.


باز هم تیم دفاع شخصی مازندران بهترین تیم مسابقات یک رویداد بین المللی بودند و افتخار کسب کردند. در رقابت های کاپ آزاد جهانی ورزش های رزمی کارگری این مازنی ها بودند که روی سکوی قهرمانی رفتند.

در تهران مسابقات رزمی برای نخستین بار در رده کارگران جهان با حضور یک شرکت کننده خارجی و قریب به ۲۰۰ مبارز داخلی برگزار شد که مازندرانی ها در دفاع شخصی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

سرمربی این تیم رضا ابراهیمی بود و جواد بابازاده به عنوان مربی در کنار تیم دفاع شخصی مازندران بود و هر دو هم به عنوان بازیکن در ترکیب بودند. پوریا معصومی، وحید زینی، احمد قربانی، علی ثقفی، سجاد سوادکوهی، امیرحسین زارعی، علیرضا جیرانی، عباس علیزاده و احمد هاشمی عباسی اعضای تیم را تشکیل می دادند که موفق به کسب عنوان نخست شدند.

امیرحسین زارعی مربی کیک بوکسینگ و موسی کاظمی راد مربی سمی کنتاکت بود و ناصر عبدالرهای سرپرستی مازندران را برعهده داشت.

تیم چهار نفره دفاع شخصی متشکل از نیما نظری، علیرضا ساداتی، عبداله زیار لاریمی و حسین علی مدانلو هم از جویبار در این مسابقات شرکت داشتند که به مدال نرسیدند.

مبین بابازاده هم در مسابقات وزنی شرکت کرد اما نتوانست به مدال برسد و از قرار گرفتار بی عدالتی هم شد.

بازدید کد خبر: 18414

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی