امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

کارنوال شاد پیمایی در محمودآباد برگزار شد

  • شنبه, 26 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کارنوال شاد پیمایی با همت انجمن هنرهای نمایش و ارشاد محمودآباد از برنامه های ستاد هفته فرهنگی برگزار شد به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی ارشاد محمودآباد، به مناسبت هفته فرهنگی کارنوال شاد پیمایی با حضور کودکان و دانش آموزان  در سطح شهر محمودآباد برگزار شد

مراسم شاد پیمایی محمودآباد, با کارنوال شادی و نمادین کودکان و دانش آموزان دبستان فرزندان خلاق از آموزش و پروش به سمت مرکز شهر با همت انجمن هنرهای نمایشی شعبه محمودآباد، ارشاد و اداره آموزش و پرورش و با حضور بیش از ١٠٠ دانش آموز برگزار شد.

نوروز خوانی توسط  کودکان، حرکت سمبلیک حاجی  فیروز و آیین کهن مجمه برون از آیتم های متنوع این  برنامه زیبا  بود.

مربوط صادق مدیر دفتر انجمن هنرهای نمایشی محمودآباد هدف از این برنامه را ایجاد شور و نشاط در جامعه و آشنایی کودکان با فرهنگها و خرده فرهنگهای نوروزی دانست و ابراز امیدواری کرد که با همکاری بیشتر بین هنرمندان و آموزش و پرورش شاهد رشد و شکوفایی بیشتری در زمینه خلاقیت های هنری در دانش آموزان و به تبع آن فرهنگ سازی در شهرستان باشیم.

وی از پلیس راهور شهرستان در ایجاد امنیت این برنامه و نیز از رئیس ارشاد محمودآباد بابت همکاری های همه جانبه از این برنامه  قدردانی  کرد.

گفتنی است: این برنامه از سری برنامه های هفته فرهنگی محمودآباد در قالب جشنواره حاجی فیروز در شهر تخم مرغ رنگی ها برگزار  شد.

بازدید کد خبر: 18443

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی