امروز: دوشنبه 03 ارديبهشت 1397 برابر با 23 آوریل 2018

ابعاد تازه ای از آتش سوزی هتل نوشهر

  • سه شنبه, 28 فروردين 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

این آتش‌سوزی ظهر شنبه 25 فروردین در یکی از طبقات مجتمع اقامتی بانک مرکزی واقع در نوشهر رخ داد

مسئولان آتش‌نشانی نوشهر، نبود امکانات ایمنی و نقص تجهیزات آتش‌نشانی را در مرگ کارمند مجتمع اقامتی بانک مرکزی مؤثرمی دانند،همچنین مهار بموقع آتش‌سوزی و امداد‌رسانی به مصدومان را پررنگ دانستند.

به گزارش مازنی خبر ، حسین سمرقندی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نوشهر در این باره گفت:این آتش‌سوزی ظهر شنبه 25 فروردین در یکی از طبقات مجتمع اقامتی بانک مرکزی واقع در نوشهر رخ داد و بسرعت گسترش یافت. مردی 41 ساله به‌نام قربان احمدی که از کارکنان این مجتمع بود نیز هنگام امداد‌رسانی به مسافران گرفتار شعله‌های آتش شد و بر اثر سوختگی جان باخت. 6 نفر دیگر نیز در این حادثه Incident مصدوم شدند و کارشناسان آتش‌نشانی و نیروی اتتظامی در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستند.وی افزود: هر چند با اقدامات بموقع نیروهای امداد رسان وآتش‌نشانان حریق بموقع مهار شد اما کمبود تجهیزات و به روز نبودن امکانات در آتش‌نشانی کاملاً در این حادثه نمود عینی پیدا کرد.

نبود سیستم هوشمند اطفای حریق در بزرگ‌ترین مجتمع رفاهی بانک مرکزی در نوشهر و نبود تجهیزات ایستگاه آتش‌نشانی که در محور 60 کیلومتری بخش مرکزی قرار دارد از کاستی‌هایی است که در این حادثه پرداختن به آن ضرورت دارد.شاید اگردامنه حریق کمی گسترده‌تر بود در ایامی که به‌خاطر تعطیلات چند روزه تعداد زیادی مسافر در این هتل استقرار داشتند، باید شاهد وقوع اتفاقی هولناک‌تر می‌بودیم.

بازدید کد خبر: 18554

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی