امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 برابر با 20 مارس 2018

تخریب ارزشی‌ها ، هنر این روزهای وابستگان به قدرت

  • دوشنبه, 16 مرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اینکه مدیری ساختمان ستاد مبارزه با مواد مخدر را به جای چند سال در چند ماه می سازد نشان از هنر وی است!اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : تغییر کابینه ی دولت فرصتی برای بعضی منفعت طلبان در استان مازندران ایجاد کرده است تا به کمک راه های مختلف سعی بر تخریب نیروهای توانمند و جانشین کردن دوستان‌‎شان به جای این افراد در مسئولیت های مختلف داشته باشند.

به گزارش مازنی خبر ، "علی اصغر میرزائی" یکی از این مدیران توانمند استان مازندران است که در دولت های مختلف نه بر اساس جایگاه سیاسی اش بلکه بر اساس توانمندی ها و همچنین جایگاه ارزشی اش در بین جامعه ایثارگران و خانواده شهدا ، ‌مسئولیت های مختلفی را بر عهده داشته است ولی متانت و بی حاشیه بودن وی و همچنین ارتباط کم با رسانه ها باعث شده است همواره از سوی بعضی وابستگان به قدرت مورد حمله قرار بگیرد.

این روزها شاهد هستیم برخی افراد در رسانه های انگشت شمار که در 4 سال اخیر جرات بیان همسو بودن با دولت تدبیر و امید را نداشتند ، دایه مهربان تر از مادر شده اند و به بهانه ی مدیر احمدی نژادی بودن ، مدیران شایسته از جمله علی اصغر میرزائی را مورد تخریب قرار می دهند.

این که "مازنی خبر" به عنوان رسانه حامی دولت تدبیر و امید مخالف حضور مدیرانِ ضعیفِ دولت احمدی نژاد در بدنه دولت تدبیر و امید می باشد بر کسی پوشیده نیست و در 4 سال اخیر نیز شهامت بیان این موضوع را داشته است ولی حتی بزرگان جریان اصلاحات و اعتدال نیز بر استفاده از نیروهای توانمند و کاربلد دولت قبل در دولت آقای روحانی تاکید داشته اند.

امروز میرزائی را به این بهانه مورد تخریب قرار می دهند که چرا ساختمان شورای ستاد مبارزه با مواد مخدر شبیه به هتل 5 ستاره ساخته شده است‌!؟ این افراد چشمشان را بر روی مسائل فنی ساخت این پروژه بسته اند و نمی‌گویند اینکه ساختمانی به این اندازه به جای چند سال در چند ماه ساخته و دبیر ستاد شخصا پیگیر و ناظر ساخت می شود این نه تنها از نقطه ضعف نیست بلکه یک نقطه قوت برای میرزائی محسوب می شود.

آنها نمی گویند که در زمان میرزائی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، تمام مناطق آلوده در مازندران پاک سازی و بهسازی و وضعیت کمپ های ترک اعتیاد استان به مراتب بهتر از گذشته شده است.

کارنامه میرزائی در فرمانداری سیمرغ و دیگر جاها نیز مشخص است . یادمان نرود توسعه شهرستان سیمرغ که میرزائی اولین فرماندار آن شهرستان بود به ادعا شهروندان آنجا به دلیل تلاش ها و پیگیری های وی رقم خورد و فرمانداران بعدی راه وی را ادامه دادند .

البته به این افراد منتقد! پیشنهاد می کنیم تا رزومه کاری همه ی مدیران دولت را مورد بررسی قرار دهند و کارنامه سیاسی مدیریت بعضی مدیران داخل ساختمان استانداری را هم بررسی کنند که در آن صورت متوجه خواهند شد میرزائی در برابر خیلی ها همراه تر و همسوتر با سیاست های دولت یازدهم عمل کرده است! ‌

البته اگر این افراد! شهامت انجام این کار را داشته باشند...

بازدید کد خبر: 16895

1 نظر

  • پیوند نظر شيرازي سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 13:19 ارسال شده توسط شيرازي

    آقاي ميرزايي مديري خوشفكروعملگراوداراي ديد كارشناسانه به امور هستنداز اينرو در عمل معتقد به برنامه هاي دولت تدبير و اميد مي باشنددرخصوص احداث ساختمان شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان بايد گفت دوستان منتقد به هزينه اجاره چند صد ميليوني ساختمان استيجاري قبلي كه با هزينه بيت الامال پرداخت مي شد اشاره اي نكردند و در نقدي شگفت انگيز از احداث سريع آنهم در بازاركمبود بودجه دولتي كه در جاي خود سزاوار ستايش است به ناصواب خورده گرفتند كه جادارد به خود آمده و به شعور مخاطبان احترام بگذارند.

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی