امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 برابر با 20 مارس 2018

دو مسئولیت جدید معاون مازندرانی در وزارت ارشاد

  • جمعه, 10 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدهادی حسینی را به عنوان عضو دو کمیته مهم منصوب کرد

 

 

به گزارش مازنی خبر ، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانها را به عنوان عضو ""کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی" منصوب کرد. در حکم انتصاب سید هادی حسینی آمده است: "در اجرای تصویب نامه شماره ٢٠٠/٩٣/١٣٤٧٢ مورخ ١٣٩٣/١٠/٧معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری، موضوع تشکیل و ساماندهی کمیته های زیر نظر شورای راهبری توسعه مدیریت، به موجب این حکم به عنوان "عضو کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی" منصوب می شوید. امید می رود با اتکال به خداوند متعال در چارچوب قوانین و مقررات مربوط، در انجام وظایف و تکالیف محوله موفق و موید باشید."

همچنین سید عباس صالحی طی حکم دیگری معاون حقوقی، امور مجلس و استانها را به عنوان عضو شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

در حکم انتصاب سید هادی حسینی آمده است: "در اجرای تصویب نامه شماره ٤٤٤٣٩/٢٠٦مورخ ٢٠/٩/١٣٩٠ شورای عالی اداری، مبنی بر استقرار شورای راهبری توسعه مدیریت در دستگاههای اجرایی به موجب این حکم به عنوان عضو شورای راهبری توسعه مدیریت این وزارتخانه منصوب می شوید. امید می رود با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله و کمک به تحقق برنامه های تحول در نظام اداری دستگاه متبوع موفق و موید باشید."

بازدید کد خبر: 17075

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی