امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 برابر با 20 مارس 2018

هتک حیثیت دوست به بهانه ازدواج با پسر مورد علاقه

  • پنج شنبه, 30 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فردی که با انتشار تصاویر خصوصی یکی از دوستانش در صدد انتقام گیری بود، توسط پلیس فتا مازندران دستگیر شد.


فردی که با انتشار تصاویر خصوصی یکی از دوستانش در شبکه‌های اجتماعی در صدد انتقام گیری از وی برآمده بود، توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا مازندران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مازنی خبر ،  سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتای مازندران گفت: در پی مراجعه زنی به پلیس فتا استان مبنی بر اینکه شخص ناشناسی با ایجاد صفحه‌ای جعلی در یکی از شبکه‌های اجتماعی با انتشار عکس‌های وی در کنار عکس‌های نامتعارف موجب سلب آسایش و هتک حیثیت وی شده، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ محمدنژاد افزود: با انجام تحقیقات علمی و کارشناسی و بررسی‌های همه جانبه، متهمه که از دوستان شاکی بود، شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای مازندران گفت: در بازجویی‌های به عمل آمده متهمه که انگیزه خود را انتقام گیری از دوستش به بهانه ازدواج با پسر مورد علاقه وی عنوان کرد.

سرهنگ محمدنژاد افزود: متهمه پس از تکمیل تحقیقات پلیسی و تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس فتای مازندران هشدار داد افراد از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنند و در صورتی که شخصی برای شما مزاحمت ایجاد کرد از ادامه ارتباط و پاسخگویی اجتناب ورزیده و این ایجاد مزاحمت را به پلیس فتا گزارش کنید.

بازدید کد خبر: 17208

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی