امروز: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397 برابر با 22 آوریل 2018

تداوم خدمات ارزنده در حوزه مدیریت درمان مازندران

  • یکشنبه, 14 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تصاویر / همایش تجلیل از دست اندرکاران اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران

 

با اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان های تامین اجتماعی استان مازندران شاهد افزایش رضایت مندی بیماران در این مراکز هستیم .

به گزارش مازنی خبر و به نقل از وب سایت نشریه تکرار ، همایش تجلیل از مسئولین و عوامل دست اندرکار طرح هتلینگ در بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران با حضور دکتر عباس حاتمی مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی ، دکتر محمد خورشیدی مدیرکل مدیریت درمان مازندران و دیگر مسئولین مرتبط استان ، در محمودآباد برگزار شد.

طرح هتلینگ در بیمارستان تامین اجتماعی بوعلی نکا با اعتبار بالغ بر 11 میلیارد ریال ، در بیمارستان تامین اجتماعی حکمت ساری با اعتبار بالغ بر 20 میلیارد ریال ، در بیمارستان تامین اجتماعی شفا بابلسر با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال و در بیمارستان تامین اجتماعی رازی چالوس با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است .

لازم به ذکر است طرح هتلینگ در بیمارستان ولیعصر قائم شهر نیز در حال پیگیری است و به زودی در این بیمارستان نیز به بهره برداری خواهد رسید.

گفته می شود ، هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران طوری طراحی شده است که امکانات به نحو احسن در اختیار بیماران و همراه آنان باشد.

اجرای این طرح یکی از ماندگار ترین اقدامات دولت تدبیر و امید و سازمان تامین اجتماعی در استان مازندران می باشد که با همت و پیگیری های دکتر خورشیدی و همکارانش به ثمر رسیده است.

دکتر عباس حاتمی مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی اقدامات انجام شده در طرح هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران را در کشور کم نظیر دانست و از تلاش های دکتر خورشیدی تشکر کرد.

گفتنی است در بین استان هایی که در سال 95 اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان های تامین اجتماعی را آغاز کرده بودند ، استان مازندران اولین استانی است که توانست این طرح را به سرانجام برساند.

در طرح هتلینگ ، اتاق های بیماران به امکاناتی مانند یخچال و تلویزیون مجهز شده و کیفیت بهداشت، تغذیه و خدمات پزشکی و غیرپزشکی نیز بهبود یافته است.


 

 

بازدید کد خبر: 17476

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی