امروز: دوشنبه 02 بهمن 1396 برابر با 22 ژانویه 2018

هزینه‌های زائد دولتی در دهه فجر ممنوع !

  • دوشنبه, 18 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده ولی فقیه در جلسه شورای فرهنگ عمومی مازندران: هزینه‌های زائد دولتی در دهه فجر ممنوع!

 

 

به گزارش مازنی خبر ،‌نماینده ولی فقیه در مازندران  در جلسه شورای فرهنگ عمومی با اشاره به اینکه انقلاب ما با خون شهدا به ثمر نشست که باید پاسخگوی خون آنان باشیم، اظهار داشت: دشمنان از هر فرصتی جهت ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کنند که باید مراقب توطئه‌های دشمنان باشیم.

آیت الله نورالله طبرسی افزود: مسئولان وظیفه خود را به درستی انجام دهند و از شعار فاصله گرفته و با عمل به انجام وظایف و تعهدات خود بپردازند و مردم نیز شاهد این عمل‌گرایی باشند.

امام جمعه ساری گفت: انقلاب ما به مرز ٤٠ سالگی رسیده و دشمنان نیز بیدار هستند که باید با انجام تعهدات و ایجاد امید و نشاط در جامعه امنیت را حفظ و ارتقا دهیم و با رفع مشکلات مردم را در صحنه نگه داریم.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: اجرای اقتصاد مقاومتی راه برون رفت از مشکلات اقتصادی بوده که مدیران یا باور ندارند و یا هماهنگ نیستند که باید با جدیت دنبال شوند.

طبرسی گفت: تشکیل هیئت اندیشه ورز که از تاکیدات مقام معظم رهبری است باید در استان نیز تقویت و پیشرفت و پس رفت‌های انقلاب مورد بررسی قرار گیرد.

وی بیان کرد: جشن‌های انقلاب به ویژه دهه فجر باید با حضور و شور فراوان مردم برگزار شود و از تجمل گرایی و هزینه‌های زائد دولتی در این مراسمات خودداری شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات مازندران گفت: دشمن تلاش دارد کارکرد نظام را زیر سئوال ببرد و شورای فرهنگ عمومی به صورت راهبری درد هه فجر حضور فعالانه دارد.

حجت الاسلام ناصر شکریان با اشاره به اینکه فضای مجازی فرصتی است تا مردم حضوری فعال در برگزاری جشن انقلاب داشته باشند، تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب را به طور ملموس برای مردم بازگو کنیم تا امروز را با گذشته قیاس نکنند.

شکریان گفت: راهپیمایی ٢٢ بهمن امسال نیز شور و حال و گستردگی بیشتری داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران نیز گفت: در آستانه برگزاری سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین ورود به چهلمین سالگرد انقلاب قرار داریم که باید جشن‌ها به درستی ومردمی برگزار شود.

احد جاودانی بیان کرد: جشنواره‌ها و برنامه ها با محوریت ولایت تقویت همبستگی ملی و زنده نگه داشتن ارزش‌ها برگزار می‌شود.

بازدید کد خبر: 17876

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی