چاپ کردن این صفحه

تصاویر/ تقدیر از پرستاران مازنی توسط نماینده کارگران

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران به مناسبت روز پرستار ، از پرستاران بیمارستان ولیعصر قدردانی کرد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : نصرالله دریابیگی دبیر اجرائی خانه کارگر استان مازندران با حضور در بیمارستان منطقه ای ولیعصر (عج) قائم شهر ، با اهدای شاخه گل از پرستاران این بیمارستان قدردانی کرد.

دبیر اجرائی خانه کارگر و رئیس هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته استان مازندران گفت : پرستاران در واقع سربازان گمنام حوزه درمان کشور هستند که جامعه کارگری قدردان تلاش های آنها می باشد.

به گزارش مازنی خبر ، نصرالله دریابیگی در جمع پرستاران بیمارستان ولیعصر قائم شهر که از بیمارستان های منطقه ای سازمان تامین اجتماعی محسوب می شود ، اظهار داشت : صیانت از بیمارستان های تامین اجتماعی یکی از مسائلی مهمی است که جامعه کارگری اجازه بذل و بخشش این اماکن را به دولت نخواهد داد.

وی ضمن انتقاد شدید از نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس ، افزود : اعضای کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تصویب کردند از سال آینده حق درمان کارگران به حساب خزانه واریز گردد در صورتیکه این موضوع یک ظلم آشکار به جامعه کارگری و قشر ضعیف کشور است.

دریابیگی با تاکید بر اینکه حق درمان کارگران باید به حساب تامین اجتماعی واریز شود تا صرف هزینه درمان کارگران شود ، تصریح کرد : امیدواریم نمایندگانی که با رای کارگران وارد مجلس شدند در صحن مجلس جلوی تصویب این موضوع را بگیرند.

 

 

 

بازدید کد خبر: 18002