امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

ضرورت حضور پرشور جوانان در راهپیمائی دهه فجر

  • دوشنبه, 16 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ایام دهه فجر متعلق به هیچ جناح و جریان سیاسی نیست! این ایام ، ایام غرور ملی است

 

 

اختصاصی مازنی خبر / گروه فرهنگی : در دهه فجر امسال نیز مانند 4 دهه پیش ، شاهد کارشکنی ها و دمیدن ناامیدی از سوی استکبار جهانی هستیم.

در عصری که تکنولوژی ، به روزترین حالت ممکن را سپری می کند و سرعت ارتباطات و اطلاع رسانی به ثانیه رسیده است ، دشمنان انقلاب اسلامی با تمام توان سعی می کنند با دمیدن ناامیدی در جامعه ، اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان را از نظام جمهوری اسلامی دلسرد نمایند.

اما آنچیزی که باید بدانیم آن است که ایام دهه فجر متعلق به هیچ جریان سیاسی نیست . این ایام نماد استقامت ملت ایران و یک دهه در طول 365 روز سال است که متعلق به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی است.

این ایام فرصت مناسبی برای آشتی ملی و انعکاس دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است تا ملت همیشه بیدار ایران ، بار دیگر در صحنه های مختلف حضور پرشور داشته باشند.

جوانان ایران اسلامی که این روزها مخاطب اصلی جریان های ضد انقلاب هستند نیز به خوبی می دانند با حضور پرشور و قلبی در راهپیمائی روز 22 بهمن می توانند بار دیگر تیرهای دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران را به سوی سنگ ها روانه سازند.

امید است با تمام مشکلاتی که این روزها در جامعه حس می شود ، بار دیگر راهپیمائی 22 بهمن 96 مانند سال های اخیر ، با حضور اقشار مختلف مردم و به خصوص با حضور جوانان فهیم ، باهوش و دوست‌دار انقلاب اسلامی در صفوف اول ، با شکوه خاص برگزار شود.

بازدید کد خبر: 18132

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی