امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

اهالی منطقه جاده نظامی قائمشهر امیدوار باشند...

  • چهارشنبه, 27 شهریور 1392
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه تجزیه و تحلیل و ارائه راه کارهای کاهش تصادفات جاده ای شهرستان های قائمشهر و سیمرغ برگزار شد.


اختصاصی مازنی نیوز : پس از درج مطلبی با موضوع " جاده نظامی قائمشهر، جاده ترس و مرگ " در پایگاه خبری تحلیلی مازنی نیوز ، با خبر شدیم جلسه تجزیه و تحلیل و ارائه راه کارهای کاهش تصادفات جاده ای شهرستان های قائمشهر و سیمرغ با حضور مهندس خناری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های قائمشهر و سیمرغ، سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران قائمشهر و سیمرغ، مدیران ادارات ستادی از جمله اداره ایمنی و ترافیک راه ها، اداره نظارت بر راه های اصلی و اداره نظارت بر راه های روستائی و همچنین فرماندهان پاسگاه های پلیس راه مربوطه در اداره راه و شهرسازی قائمشهر برگزار شد.

در این جلسه، سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر و سیمرغ در مجلس، خواستار برگزاری ماهانه این جلسات شد و مقرر گردید جلسه بعدی با موضوعیت وضعیت جاده نظامی قائمشهر و جاده سیمرغ به بهنمیر در فرمانداری سیمرغ برگزار شود.

مهندس خناری رئیس اداره راه و شهر سازی شهرستان های قائمشهر و سیمرغ در گفتگو اختصاصی با خبرنگار مازنی نیوز گفت : جلسه بسیار پربار و مفیدی برای راه های دو شهرستان قائمشهر و سیمرغ بود. نماینده شهرمان آقای حسینی از برگزاری این نوع جلسات بسیار استقبال کردند و قول هرگونه همکاری و پیگیری را دادند.
وی افزود: در این جلسه مقرر گردید پلیس راه و اداره راه و شهرسازی در محورهای حوزه استحفاظی جهت ارائه راه کارهای مناسب و حفظ جان هموطنان، گشت های مشترکی داشته باشند.
مهندس خناری در پایان گفت: نصب آرام ساز در محور سیمرغ به بهنمیر ، ایمن سازی محورهایی که در حال عملیات راه سازی هستند، پیگیری آخرین وضعیت جاده هایی که پیمانکاران آنجا تعلل دارند و همچنین اتخاذ تدابیر فنی لازم نسبت به کاهش نقاط حادثه خیز شهرستان های قائمشهر و سیمرغ از دیگر تصمیماتی بود که در این جلسه مفید گرفته شد.
 

 

 

 

بازدید کد خبر: 239

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی