امروز: چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397 برابر با 25 آوریل 2018

دستگیری کلاهبردار ماهواره‌ای در چالوس !

  • سه شنبه, 07 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده انتظامی چالوس از دستگیری زن کلاهبردار در شبکه‌های ماهواره‌ای در این شهرستان خبر داد.به گزارش مازنی نیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، اتباع طبری گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر کلاهبرداری از طریق تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای به بهانه تهیه ویزا برای متقاضیان سفر به خارج از کشور، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی رد فرد کلاهبردار را در یکی از مناطق مسکونی شهر شناسایی کردند.

طبری گفت: ماموران با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه فرد کلاهبردار را که زنی 33 ساله به نام «ف – ج» بود را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس با اقرار به بزه انتسابی، از ارتباط با افرادی به نام‌های «ر – د» و «ع – ح» از سرکرده‌های شبکه‌های تبلیغاتی ماهواره‌ای خارج از کشور اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس با بیان اینکه متهم در طول این مدت از 13 شهروند در نقاط مختلف کشور بین 270 تا 700 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

بازدید کد خبر: 6324

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی