امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

بلای هولناکی که بر سر پسرک دانش‌آموز شمالی آمد

  • شنبه, 18 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

درجریان دوماجرای جنایی که دراستان‌های شمالی کشور رخ داد، پسرک دانش‌آموز و مرد 70ساله‌ای کشته شدند.


 به گزارش مازنی خبر ، در نخستین ماجرا که در شهرستان عباس آباد واقع در غرب استان مازندران رخ داد، جدال خونین دانش‌آموزان در ساحل این شهرستان رنگ خون گرفت.

روز سه‌شنبه 14 دی مردی درتماس با پلیس 110، مأموران را از حادثه‌ای هولناک در ساحل «گل کو» با خبرکرد وگفت: دقایقی قبل دو گروه ازپسران دانش‌آموز در ساحل با هم درگیر شدند که یکی از آنان بشدت مجروح شده است.

وقتی مأموران پلیس به محل حادثه رسیدند با پیکر خون آلود پسر نوجوانی روبه‌روشدند که گردنش بشدت مجروح شده و خونریزی وحشتناکی داشت.همزمان با حضورامدادگران اورژانس ونخستین اقدام‌های درمانی، پیکرنیمه جان پسرک به بیمارستان انتقال یافت.

اما امیرحسین 16 ساله باوجود تلاش‌های تیم درمانی به علت شدت جراحت‌ها روی تخت بیمارستان جان سپرد.همزمان با اعلام خبراین جنایت هولناک، بازپرس وکارآگاهان جنایی به تحقیق دراین باره پرداختند تا اینکه مشخص شد چند نوجوان به‌دنبال رد وبدل کردن پیام‌های توهین آمیزتلگرامی با یکدیگردرگیرشده ودرجریان مشاجرات شدید، امیرحسین ازپا درآمده است.

براساس این گزارش، مأموران درعملیاتی ضربتی و ساعتی پس ازقتل، پسربچه‌های شرور را شناسایی و دستگیرکردند. متهم به قتل نیز دراعتراف‌هایش گفت به علت اختلاف‌های قبلی و رد وبدل شدن پیام‌های تلگرامی توهین آمیز و در اوج عصبانیت وخشم ناخواسته مرتکب قتل شده است.

پسرمعتاد، پدرش را کشت
اما درجریان جنایت هولناک دیگر، پسرمعتادی تحت تأثیر افیون و مواد مخدر، پدر پیرش را با کارد کشت.
دراین حادثه که در بخش «خمام»-حوالی رشت -رخ داد پسری که دچار مشکلات روحی و روانی وگرفتار اعتیاد است، درجریان مشاجره‌ای شدید، با چاقو پدرش را هدف قرارداد واو را کشت.

بازدید کد خبر: 15272

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی