چاپ کردن این صفحه

لطف الله محمدنژاد : چرا به مردم دروغ می گوئید !؟

در مراسم ختم یکی از کشته شدگان حادثه اخیر جاده ساری - تاکام / دفاع یک مدیرکل از حقوق مردم ؛

 

اختصاصی مازنی خبر : مدیرکل اسناد ملی و کتابخانه های مازندران در مراسم ختم مرحوم "امیرعلی آشفته" نوجوانی که هفته گذشته در حادثه جاده ساری – تاکام جان باخت ، از مسئولان استان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش مازنی خبر ، "لطف الله محمدنژاد" در این مراسم گفت : آقای پیمانکار از کجا پیمانکار شدی !؟ چرا می گوئی مصالح ندارم !؟ لابی شما مهندس کشاورزیان است . آقای کشاورزیان شما چرا اجازه می دهید که این آقا کارش را انجام ندهد !؟ چند امیرعلی باید در این جاده کشته شوند تا سیاسی کاری های آقایان پایان یابد !؟

وی ادامه داد : مرحوم سلیمی بهرامی که رفت ، مسئولین هم منطقه کلیجان رستاق را فراموش کردند . این منطقه شده محل تفریح آخر هفته آقایان ! و ما باید هر هفته در این منطقه شاهد مرگ عزیزان مان باشیم.

محمدنژاد افزود : روزی که مردم 5 ساعت جاده را بستند ، حتی یک مسئول حاضر نشد بیاد و عذرخواهی کند ! هنوز هم هیچ مسئولی به خانه پدر مرحوم امیرعلی نرفته است و از این پدر داغ دیده عذرخواهی نکرده است !

وی اظهار داشت : برای چه به مردم دروغ می گوئید !؟ شب ها نشسته اید و مشغول بستن بار انتخاباتی خودتان هستید در صورتیکه مصالح دارید ولی کار انجام نمی دهید !

محمدنژاد تصریح کرد : من نمی گذارم خون امیرعلی نادیده گرفته شود ! این بچه از خانواده مستضعف بود . آقایان نامرد! کجا رفته اید خوابیده اید !؟

وی ادامه داد : مدیرکل راه و شهرسازی که مسئول اصلی این فاجعه است چه پاسخی دارد !؟ چرا امنیت جاده های این منطقه را برقرار نمی کنید که خانواده ها به خاطر بی تدبیری های شما اینگونه مصیبت زده شوند !؟

به گزارش مازنی خبر ، محمد نژاد افزود : آقای فرماندار ، آقای معاون استاندار ، آقایان مسئول !‌ چه برای مردم این منطقه کرده اید !؟ چه پاسخی بابت این مصیبت دارید !؟ یقین دارم این مشکلات ناشی از بی تدبیری و بی لیاقتی مسئولان و مدیران است و کمبود منابع بهانه ای بیش نیست.

وی ادامه داد : چرا موضوعات مضحکی مانند حسیاسیت های انتخاباتی و فهرست نویسی انتخاباتی از جان مردم برای شما مهمتر است !؟ چرا جان مردم را فدای خواسته های سیاسی خودتان می کنید !؟

محمدنژاد اظهار داشت : آقای نماینده ای که عضو کمیسیون عمران هستی ! نمی توانی یقه وزیر را بگیری تا 15 کیلومتر راه منطقه درست شود تا اینگونه مردم قربانی نشوند !؟

وی افزود : تا آخر می ایستم از قطره قطره خون امیرعلی دفاع می کنم تا امیرعلی های دیگری در این جاده قربانی نشوند. در این مملکت 240 هزار شهید داده ایم تا امنیت مردم برقرار باشد. نساختن 15 کیلومتر از یک جاده جزء بی عرضگی و بی لیاقتی مسئولان محسوب می شود.


بازدید کد خبر: 15284