امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

شهردار سازندگی قائم شهر برای شورای شهر می آید

  • چهارشنبه, 22 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دعوت نخبگان قائم شهر از شهردار اسبق این شهر برای حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر ؛اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی : قائم شهر از جمله شهرهای پرتراکم در کشور است که به دلایل مختلف از عقب افتادگی های بسیاری رنج می برد. هرچند در سال های اخیر شهرداران بسیاری در این شهر مدیریت کردند ولی مردم قائم شهر همواره از زمان مدیریت عباس صالح زاده خاطرات بسیار خوبی به همراه دارند.

در آن روزهائی که احداث یک زیرگذر استاندارد در شمال کشور آرزوی هر شهروند مازندرانی محسوب می شد ، صالح زاده توانست با درایت و شجاعتش گامی اساسی در توسعه شهر قائم شهر بردارد و با احداث زیرگذر میدان امام خمینی (ره) نامش را برای همیشه در بین مردم شهرش جاودانه سازد.

احداث زیرگذر میدان امام ، آغاز ساخت تقاطع غیر همسطح الغدیر ، ساماندهی رودخانه سیاهرود ، احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی و پارک های متعدد در سطح شهر ، زیرسازی کامل استادیوم شهید وطنی قائم شهر ، بازگشائی رینگ داخلی قائم شهر ، احداث جایگاه  CNG  ، بازگشائی چندین محور و خیابان ، آسفالت خیابان ها و کوچه ها ، زیباسازی مناسب سطح شهر و ... بخش کوچکی از اقدامات اساسی "عباس صالح زاده" در زمان حضورش به عنوان شهردار قائم شهر بود تا آنجائیکه مردم قائم شهر به پاس زحمت های وی به او لقب "شهردار سازندگی" دادند.

حال که این روزها احساس می شود شهر قائم شهر به حضور و فعالیت امثال "عباس صالح زاده ها" نیاز دارد ، جمعی از نخبگان ، اصناف ، شهروندان ، خانواده شهدا ، جامعه مهندسین و دانشگاهیان ، ورزشکاران و هواداران باشگاه نساجی و ... از شهردار اسبق شهرشان دعوت به عمل آورده اند تا به عنوان کاندیدا در انتخابات شورای اسلامی شهر قائم شهر که اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد ، حضور یابد.


 

بازدید کد خبر: 15335

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی