امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

گزینه‌های جدی استانداری مازندران در دولت دوازدهم

  • سه شنبه, 09 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بی شک مازندران جهت توسعه نیاز به استانداری دارد که شجاع باشد و در برابر هر خواسته ای "چشم" نگوید...اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : هر چه به شروع بکار دولت دوازدهم نزدیک می شویم ، گمانه زنی ها در مورد استاندار آینده ی استان مازندران بیشتر می شود.

به گزارش مازنی خبر ، در بین اسامی های مطرح شده ، احتمال حضور چند شخصیت برجسته در استانداری مازندران محتمل تر به نظر می رسد.

بی شک با توجه به عملکرد نه چندان موفق استاندار مازندران در دولت اول آقای روحانی ، استان مازندران نیاز به استانداری دارد که به خاطر ترس از دست دادن جایگاهش ، در برابر نمایندگان مجلس سر تعظیم فرود نیاورد . بی شک مازندران نیاز به استانداری دارد که اجازه سواستفاده به آقازاده ها را در استان ندهد . بی شک مازندران نیاز به استانداری دارد که در راستای سیاست ها و تحقق شعارهای دکتر روحانی گام بردارد. بی شک مازندران نیاز به استانداری دارد که در ساختمان استانداری ، خودی و غیرخودی ایجاد نکند . بی شک مازندران نیاز به استانداری دارد که با تغییر در اکثر ادارات کل و دستگاه های اجرائی ، از مدیران متعهد ، متخصص و وفادار به دکتر روحانی استفاده نماید و در یک کلام مازندران امروز جهت توسعه نیاز به استانداری دارد که شجاع باشد و در برابر هر خواسته ای "چشم" نگوید .

اما با توجه به آخرین اخباری که به "مازنی خبر" رسیده است ،  گزینه های محتمل برای استانداری مازندران به شرح زیر می باشد :

1 ) مهندس محسن نریمان
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان مازندران اگر به صندلی های وزارت یا شهرداری تهران نرسد ، به احتمال بسیار زیاد به عنوان استاندار آینده ی مازندران مشغول به فعالیت خواهد شد. نماینده اسبق مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ، در دولت اول آقای روحانی به عنوان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید مشغول فعالیت بوده است.

2 ) مهندس داوود کشاورزیان
استاندار اسبق مازندران در دولت های سازندگی و اصلاحات یکی از جدی ترین گزینه های استانداری مازندران در دولت دوم آقای روحانی می باشد. مهندس کشاورزیان در حال حاضر به عنوان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور فعالیت دارد.

3 ) محمدرضا صالحی
سرپرست اسبق استانداری های مازندران و بوشهر در دولت اصلاحات در ابتدای دولت یازدهم به عنوان مشاور نهاد ریاست جمهوری و قائم مقام معاون اجرائی رئیس جمهور مشغول به فعالیت شد. صالحی در حال حاضر به عنوان استاندار خراسان شمالی در حال خدمت است . وی همواره به عنوان یکی از گزینه های اصلی استانداری مازندران در یکی دو سال اخیر مطرح بوده است.

به گزارش مازنی خبر ، لازم به ذکر است از چهره هایی مانند جعفر رحمان زاده معاون اسبق استانداری مازندران و استاندار زنجان در دولت اصلاحات ، سید هادی حسینی نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، یدالله طاهرنژاد نماینده اسبق مردم در مجلس شورای اسلامی ، مناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان در دولت یازدهم و علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیز به عنوان گزینه های احتمالی استانداری مازندران در دولت دوازدهم نام برده می شود که به نظر می آید شانس کمتری نسبت به نریمان ، کشاورزیان و صالحی داشته باشند.

*** اخبار تکمیلی متعاقباً در "مازنی خبر" منتشر خواهد شد.

بازدید کد خبر: 16315

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی