امروز: چهارشنبه 02 اسفند 1396 برابر با 21 فوریه 2018

"جوانان" پرچم‌دارانِ مدیرانِ شایسته در قائم‌شهر

  • پنج شنبه, 09 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کار کردن در قائم شهر سخت است اما هستند مدیرانی که به شایستگی در این شهرستان خدمت می کنند...

 

 

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : قائم شهر از جمله شهرستان های استان مازندران است که به دلیل پیچیدگی های مختلف ، نیاز به مدیرانی کاربلد و پرتلاش در اداراتش دارد.

شهری با بافت قدمی ، روستاهای پرتعداد ، تراکم جمعیتی بالا که بعد از شهر تهران به عنوان دومین شهر پرتراکم کشور از آن نام برده می شود ، حضور جریان های سیاسی مختلف و ... از قائم شهر ، شهرستانی با پیچیدگی های خاص مدیریتی ساخته است.

در این بین مدیران متعددی بر مسند مسئولیت های مختلف این شهرستان نشسته اند و هر کدام کمتر یا بیشتر بعد از مدتی جای خود را به افراد دیگری دادند.

اما در 4 سال اخیر و با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و با حضور فردی باتجربه به نام مهدی محمدی در فرمانداری قائم شهر ، استفاده از مدیران جوان اما کاربلد در این شهرستان بیش از گذشته انجام شد تا جائیکه امروز از همین مدیران جوان به عنوان مدیران شایسته و برتر در قائم شهر یاد می شود.

مصطفی زمانی رئیس اداره امور آب روستائی ، سجاد رحیمی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و فرزین فرهادی رئیس اداره جهاد کشاورزی از جمله مدیران موفق شهرستان قائم شهر بودند که در سه حوزه و اداره مهم به آنها اعتماد شد و امروز شاهد هستیم ثمره آن اعتماد خدمت رسانی مطلوب به مردم می باشد.

البته در کنار استفاده از شایستگان، استفاده از بعضی مدیران جوان که با فشارهای سیاسی تحمیل شدند، نیز در قائم شهر انجام گرفت که بیشتر این افراد را در ساختمان فرمانداری مشاهده می کنیم لذا امیدواریم با توجه به این موضوع ، صرف جوان بودن ، ملاک انتخاب نباشد .

در هر صورت ضمن تبریک به مصطفی زمانی ، سجاد رحیمی و فرزین فرهادی مدیران برتر و موفق قائم شهر ، امیدواریم روند اعتماد به جوانان متخصص و توانا بیش از گذشته در این شهرستان انجام پذیرد.

بازدید کد خبر: 17067

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی