امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

مدیرکل ارشاد مازندران بر علیه نجومی‌بگیران

  • چهارشنبه, 15 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

احد جاودانی : حقوق نجومی در جامعه ای که هنوز شهید می دهد معنا ندارد
*** جامعه ای که هنوز شهید می دهد نباید در آن شاهد اختلاس و حقوق نجومی باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جمع فعالان و مسولان دفتر حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس شهرستان بابلسر با بیان مطلب فوق افزود: دفاع مقدس عرصه ظهور و بروز جوانانی بود که مخلصانه و با باورهای عمیق ایمانی در مقابل همه ی دنیا ایستادند.

احد جاودانی افزود: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس کسی برای پول به جبهه نرفت امروز هم کسی برای مادیات مدافع حرم و وطن نمی شود.

وی تصریح کرد: امروز در عراق و سوریه هم نیروی های مردمی با همان باورهای اعتقادی رزمندگان ما در مقابل داعش و نظام سلطه به پیروزی رسیدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: هیچ جنگی در جهان نظیر جنگ تحمیلی علیه ایران نابرابر و غیر انسانی نبود. همه ی دنیا پشت سر صدام بود تا ایران اسلامی نباشد.

وی ادامه داد: کشورهایی که درگیر جنگ بوده اند می کوشند تا حماسه مردم شان حفظ بماند اما ما هنوز نتوانسته ایم آنطور که در شان دفاع مقدس است ، ابعاد نظامی و معنوی این حماسه را به نسل کنونی منتقل کنیم.

جاودانی بر ضرورت بهره گیری از مولفه های فرهنگی و هنری در حفظ و انتقال ارزشهای دفاع مقدس تاکید کرد وگفت: فضای مجازی با مخاطبان میلیونی که دارد فرصتی برای فعالیتهای خلاقانه و نو اورانه در زمینه ترویج فرهنگ دفاع مقدس است.

وی برنامه های امسال بزرگداشت هفته دفاع مقدس را حول محور حماسه حسینی و محرم عنوان کرد.

بازدید کد خبر: 17117

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی