امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

ابوالشهیدین خنکدار به فرزندان شهیدش پیوست

  • چهارشنبه, 29 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ابوالشهیدین حیدر خنکدار پدر شهیدان علی‌اصغر و جعفر بر اثر کهولت سن و عارضه قلبی دار فانی را وداع گفتابوالشهیدین حیدر خنکدار پدر شهیدان علی‌اصغر و جعفر خنکدار که خود نیز از مجاهدان راه حق بود، پس از سال‌ها فراق از فرزندانش، صبح امروز بر اثر کهولت سن و عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش مازنی خبر ، خانواده شهیدپرور و مجاهدپیشه خنکدار که اهل کلاگرمحله قائم‌شهر هستند، همواره در روزهای طلایی دفاع مقدس با حضور خود در جبهه‌ها گوش‌به‌فرمان امام راحل بوده‌اند.

دیگر فرزندان این خانواده حاج باقر خنکدار از جانبازان و آزادگان و همچنین حاج اکبر خنکدار نیز از جانبازان و فرماندهان گردان حمزه سیدالشهدا لشکر ویژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس بوده است.

دامادهای این خانواده، آقایان خانقلی، تقوی، دهقان و میرزایی نیز در کنار این خانواده در سال‌های حماسه و خون به مجاهدت پرداختند.

سردار اسکندر مؤمنی جانشین فرماندهی ناجا که اهل کلاگرمحله قائم‌شهر است، بارها در صحبت‌هایش از سردار شهید علی‌اصغر خنکدار به‌عنوان پاره تن و برادرش یاد کرده و خود را مدیون این خانواده می‌داند.

سردار شهید علی‌اصغر خنکدار از فرماندهان گردان امام محمدباقر(ع) و شهید جعفر خنکدار از نیروهای گردان حمزه سیدالشهدا لشکر ویژه 25 کربلا بود.

بازدید کد خبر: 17200

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی