امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

زائران مازندراني نائب الزياره شهدا در اربعين حسيني

  • چهارشنبه, 10 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدير كل بنياد شهيد مازندران: اقداماتي در خصوص زيارت نيابت هر شهيد توسط زائران مازندراني انجام شده است


 
به گزارش مازنی خبر ، مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت: زائران مازندراني در اربعين سالار شهيدان كربلا حضرت ابا عبد الله الحسين(ع)، نائب الزياره ي شهدا هستند.

عباسعلی رضايي با بيان اينكه شهدا پرورش يافتگان مكتب حضرت سيد الشهدا هستند اظهارداشت:شهداي گرانقدر،از خود گذشتگي، رشادت و فداكاري را از مكتب حسيني آموختند و با پيروي از آموزه هاي ديني اين مكتب انسان ساز، در راه دفاع از دين، ارزش هاي نظام و انقلاب به شهادت رسيدند.

وي تصريح كرد: شهيدان با نثار خون خود ، به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اقتدار و اعتبار بخشيدند و آرامش امروز ما مديون مجاهدت شهدا و ايثارگران است.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با اشاره به اينكه زائران استان مازندران در اربعين امسال ،نائب هر شهيد خواهند بود گفت: بر اساس هماهنگي صورت گرفته با دفتر بعثه مقام معظم رهبري در استان و در اجراي دستور العمل اربعين حسيني، بنياد مازندران اقداماتي در خصوص زيارت نيابت هر شهيد توسط زائران مازندراني انجام داده است.

رضايي افزود: به منظور معرفي شهدا و تعميق فرهنگ ايثار و شهادت و تقويت عميق فرهنگ شهداي كربلا با شهداي ايران اسلامي ، براي هر شهيد مازندراني كارت هايي تهيه و چاپ گرديد و در اختيار موكب هاي شهرستانها قرار داده شد تا زائرين عزيز در اربعين حسيني و در كربلا معلي ،در حرم مطهر سالار شهيدان حضرت سيد الشهدا، نائب هر شهيد مازندراني باشند .

مدير كل بنياد مازندران با اشاره به حضور كاروان اربعين حسيني در گلزار شهداي استان گفت: كاروان پياده روي و راهپيمايي اربعين حسيني و موكب ها قبل از اعزام به كربلا در گلزار شهداي شهرهاي مازندران حضور پيدا كردند و با قرائت زيارت عاشورا و نوحه سرايي ، با آرمان هاي شهدا تجديد ميثاق كردند.

 رضايي؛ عملياتي كردن برنامه هاي اربعين حسيني،مشاركت در برنامه ها،هماهنگي با كميته فرهنگي اربعين حسيني،تحويل به موقع اقلام و محصولات فرهنگي به ستاد اربعين حسيني استان، هماهنگي با موكب ها،اطلاع رساني .... را از ديگر برنامه هاي اجرايي بنياد مازندران در اربعين حسيني ذكر كرد. 

بازدید کد خبر: 17451

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی